GÜNDEM
Giriş Tarihi : 07-09-2021 15:34   Güncelleme : 07-09-2021 15:35

Başkan Topaloğlu, zabıtaların gününü kutladı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Kemer Belediye Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek zabıtaların gününü kutladı. Topaloğlu, diğer belediye personeline göre zabıta personelinin görev süresinin daha fazla olduğunu belirterek, zabıtanın halkla belediye arasında köprü vazifesi gördüğünü kaydetti.

Başkan Topaloğlu, zabıtaların gününü kutladı

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Kemer Belediye Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek zabıtaların gününü kutladı. Ziyaret sırasında Zabıta Müdürü Erhan Kurtoğlu da hazır bulundu.

Zabıta personeli ile sohbet eden Başkan Topaloğlu, Zabıta Haftası’nın 1826’dan beri kutlandığını söyledi. Topaloğlu, diğer belediye personeline göre zabıta personelinin görev süresinin daha fazla olduğunu belirterek, zabıtanın halkla belediye arasında köprü vazifesi gördüğünü kaydetti. Zabıtanın güven ve huzur ortamının sağlanmasında kolluk kuvvetlerinin en büyük destekçi olduğuna dikkat çeken Topaloğlu, “Zabıtanın sorumluluğu çok fazla. İnsanlara karşı her zaman güler yüzlü olması gerekiyor. Vatandaşa her zaman yardımcı olmak gerekiyor” dedi.

Topaloğlu, zabıta personeline çalışmalarında kolaylıklar diledi. Zabıta Müdürü Erhan Kurtoğlu ise Başkan Topaloğlu’nun ziyaretinde dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, görevlerini en iyi şekilde yapmaya devam edeceklerini ifade etti.