GÜNDEM
Giriş Tarihi : 06-01-2021 16:28   Güncelleme : 06-01-2021 16:28

Başkan Topaloğlu, yağmur dinlemedi!

Kemer’de önceki gün gerçekleşen şiddetli sağanak yağış sırasında çizmesini ve yağmurluğunu giyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, vatandaşların yanında yer aldı. Belediye ekipleri ile birlikte yağıştan etkilenen mahallerde incelemelerde bulunan Topaloğlu, "Belediye ekiplerimiz sürekli teyakkuz halinde. Ekiplerimiz, mesai saati gözetmeksizin görev başında. Halkımızın her zaman yanında olmaya çaba gösteriyoruz. Şiddetli sağanak nedeniyle bazı bölgeler etkilendi. Belediye ekiplerimiz söz konusu yerlere en kısa zamanda giderek müdahale etti" dedi.

Başkan Topaloğlu, yağmur dinlemedi!

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye ekipleri, dün ilçede gerçekleşen şiddetli sağanaktan etkilenen vatandaşlara yardım elini uzattı. Kemer’in bazı mahalleleri aşırı yağıştan etkilenirken, çizmesini ve yağmurluğunu giyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu vatandaşın yanında yer aldı.

Aşırı yağıştan etkilenen yerlere anında müdahale eden Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşlara yardım ederken, sağanak nedeniyle tıkanan bazı mazgallar da belediye ekipleri tarafından açıldı.

YAĞIŞ SONRASI TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Öte yandan Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de sağanak nedeniyle yıkılan ve dalları kopan ağaçları, bulundukları yerden kaldırıyor. Ağaçların devrilmesi sonucu yolları kapatan ve trafiği engelleyen ağaçların temizliğini yapan belediye ekipleri, vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

‘SÜREKLİ TEYAKKUZ HALİNDEYİZ’

Vatandaşlarla birebir görüşerek yanlarında olduklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, çalışmaların içinde bizzat yer alarak, belediye ekiplerinden bölgede yaşanan son gelişmelerle ilgili bilgiler aldı. Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, "Belediye ekiplerimiz sürekli teyakkuz halinde. Halkımızın her zaman yanında olmaya çaba gösteriyoruz. Şiddetli sağanak nedeniyle bazı bölgeler etkilendi. Belediye ekiplerimiz söz konusu yerlere en kısa zamanda giderek müdahale etti" dedi.

Sosyal medya hesabından kendi özel numarasını vererek vatandaşın her zaman kendilerini arayabileceğini söyleyen Başkan Topaloğlu, vatandaşın yanında yer alamaya devam ettiklerini belirterek, "İhtiyaç duydukları anda halkımız beni hem cep telefonumdan hem de Kemer Belediyesi İletişim hattından arayabilir. Ekiplerimiz, mesai saati gözetmeksizin görev başında. Tüm Kemer'e geçmiş olsun. Allah daha beterinden korusun" diye konuştu.