YAŞAM
Giriş Tarihi : 22-04-2022 23:48

Başkan Topaloğlu gençlere verdiği sözü tuttu

Geçtiğimiz hafta içerisinde Göynük Mahallesi’ne bağlı Değirmendere mevkiini ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, gençlerle bir araya geldi. Gençlerin isteği üzerine Değirmendere’ye spor alanı kazandırılacağı sözünü veren Topaloğlu’nun verdiği talimat sonrası Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, futbol, basketbol ve voleybol sahasını yenileme çalışmalarına başladı.

Başkan Topaloğlu gençlere verdiği sözü tuttu

Şüheda PARTAL

Geçtiğimiz hafta içerisinde Değirmendere’ye yaptığı ziyarette, gençlerin isteklerini dinleyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu verdiği sözü hemen yerine getirmeye başladı. Topaloğlu’nun talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Değirmendere’deki futbol, basketbol ve voleybol sahasını yenileme çalışmalarına başladı. İlk etapta zemin tesviyesi çalışmalarına başlayan ekipler, eskiyen ve tahrip olan basketbol potalarının bakımını yapıyor. Daha sonra futbol sahasının da zeminini düzeltecek olan belediye ekipleri, sahanın sınırlarını çizip park alanı içerisindeki bankları da yenileyecek.

Alanda incelemelerde bulunan Başkan Topaloğlu, Kemer halkına en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini kaydetti. Topaloğlu, “Vatandaşlarımızdan gelen her talebi en kısa sürede değerlendirmeye çalışıyoruz. Değirmendere mevkiindeki futbol, voleybol ve basketbol sahasının yer aldığı alanda düzenleme ve yenileme çalışmalarına başladık. Çocuklarımızın geleceğini düşünüyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Çocuklarımızın daha güvenli oyun oynayabilmeleri için çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayacağız” diye konuştu.

AdminAdmin