YAŞAM
Giriş Tarihi : 27-04-2020 16:04

Başkan Topaloğlu, çalışmaları denetledi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Lise Caddesi, Atatürk Parkı ve Cumhuriyet Meydanı’nda yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Topaloğlu, çalışmaları denetledi

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçede yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Topaloğlu ilk olarak, Lise Caddesi’nde mülkiyeti belediye ait dükkanlarda yapımı devam eden çalışmaları denetleyerek, gelinen son nokta hakkında bilgi aldı. Belediye ekiplerine kolaylıklar dileyen Topaloğlu, daha sonra Atatürk Parkı’nda yapımı devam eden çalışmaları inceledi. Topaloğlu, son olarak Cumhuriyet Meydanı’nda Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları da yerinde görerek çalışan ekiplere kolaylıklar diledi.

İnceleme sonrası açıklamada bulunan Başkan Topaloğlu, “Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer’de koronavirüse karşı aldığımız tedbirlerin yanında ilçemizdeki çalışmalara da devam ediyoruz. Kemer’i daha modern bir hale getirebilmek için tüm ekibimizle hummalı şekilde çalışıyoruz. Lise Caddesi ve Atatürk Parkı’ndaki çalışmalar tamamlanınca, halkımıza bir hizmeti daha kazandırmış olacağız. Şimdiden Kemer’e hayırlı olsun” dedi.