ANTALYA
Giriş Tarihi : 21-11-2019 09:35

Başkan Esen’den taksi esnafına sürpriz ziyaret

Göreve geldiği ilk günden itibaren bölge halkı ve esnafı ile her fırsatta bir araya gelen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Pınarbaşı Taksi Durağı esnafını ziyaret ederek, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Başkan Esen’den taksi esnafına sürpriz ziyaret

Her fırsatta bölge halkı ve esnafı ile bir araya gelen, onların soru ve taleplerini dinleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, son olarak Pınarbaşı Taksi Durağını ziyaret ederek taksici esnafıyla bir araya geldi. Taksici esnaf ile uzun süre sohbet eden Başkan Esen, Konyaaltı Belediyesi olarak yaptıkları ve yapacak oldukları çalışmaları anlattı. Taksicilerin talep ve sorunlarını da tek tek dinleyen Başkan Semih Esen, çözüm odaklı bir anlayışla çalışarak sorunları birlikte aşacaklarını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Pınarbaşı Taksi Durağı Başkanı Mehmet Kolpak ise şöyle konuştu; “Sağ olsun Konyaaltı Belediye Başkanımız Semih Esen, bizleri ziyaret etti. Bizi ilgilendiren konuları bizimle istişare etti. Bu ziyaretinde bölgemizde yapılan ve yapılacak olan projeler üzerine konuştuk. Başkanımız, düşüncelerimize değer veriyor. Bizi ziyaret etmesini beklemiyorduk. Başkanımızın sürpriz şekilde durağımıza gelmesi bizleri çok mutlu etti. Başkanımız, her daim kolaylıkla ulaşabildiğimiz biridir. Ziyaretinden dolayı Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.”

(Haber Merkezi)