ANTALYA
Giriş Tarihi : 03-12-2019 09:34

Başkan Esen, öğrencilerle çizgi film izledi

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, AKD Kids Konyaaltı Anaokulu öğrencilerini makamında ağırladı. Onların sorularını cevaplayıp, birlikte çizgi film izledi.

Başkan Esen, öğrencilerle çizgi film izledi

Şüheda DAYANTÜRK

Çocuklara olan sevgisini, onlara zaman ayırarak gösteren Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, öğrencilerden gelen ziyaret taleplerini de hiç geri çevirmiyor. Başkan Semih Esen, AKD Kids Kurum Müdürü Devrim Batı, öğretmenler Yasemin Aşçı ve Somayeh Hassanpour ile birlikte minik öğrencileri makamında ağırladı. Öğrencilerle keyifli bir sohbet eden Başkan Esen, onların belediye işleyişiyle ilgili sorularını da yanıtladı.

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZ
Başkan Semih Esen, “Çocuklarımız, bizlerin ve bu ülkenin geleceği. Onlarla bir araya geldiğim de vakit su gibi akıp gidiyor. Bizler de onlara güzel bir gelecek hazırlamak için çalışmalar yürütüyoruz. Parklarımızı çocuklarımızın güvenliği ve sağlıklı gelişimini düşünerek planlıyoruz. Projesi üzerinde çalıştığımız kütüphane ile çocuklarımıza ve gençlerimize geniş bir çalışma ortamı sunacağız. Spor yapabilecekleri tesisler inşa edeceğiz. Bunları da kısa süre içinde yapacağız.” dedi.

BİRLİKTE ÇİZGİ FİLM İZLEDİLER
“Çocuklarımızın gözleri ışıl ışıl parlayabilmeli, geleceğe güvenle bakabilmeli.” diyen Semih Esen, “Çocuklarımıza sağlık ve güven içinde yaşayabilecekleri bir gelecek bırakmalıyız. Bu hepimizin ortak kaygısı olmalı. ” ifadelerini kullandı. Başkan Esen, daha sonra minik konuklarından gelen soruları cevapladı, onların isteklerini de not aldı. Ardından öğrencilerle birlikte çizgi film izleyen Başkan Semin Esen, ziyaret sonrasında da öğrencilerle tek tek vedalaştı.