GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 06-09-2020 12:36   Güncelleme : 06-09-2020 12:36

Başkan Böcek'in hastanedeki tedavisi tamamlanmak üzere

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, koronavirüs tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, hastanedeki tedavisinin tamamlanmak üzere olduğunu açıkladı.

Başkan Böcek'in hastanedeki tedavisi tamamlanmak üzere

CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, hastanede bir süredir koronavirüs tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek hakkında sevindirici haberi verdi. Başkan Böcek'in sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Bayar, yakın zamanda hastaneden taburcu olacağını duyurdu.

İl Başkanı Nusret Bayar, “Muhittin Böcek'in sağlık durumu şu an gayet iyi. Hastanedeki tedavisi tamamlanmak üzere. Kendisi birkaç gün içerisinde taburcu olacak ve dinlenme sürecine evinde devam edecektir. Dinlenip, toparlanma sürecinin ardından ise en kısa zamanda görevinin başına dönerek Antalya için hizmetlerini sürdürmeye devam edecek. Vatandaşlarımızı ise tedbiri elden bırakmamaları, maskelerini zorunlu olmadıkça çıkarmamaları, sosyal mesafeye ve hijyen kurallarına dikkat etmeleri konusunda tekrardan uyarıyoruz" dedi.

(DHA)