GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-09-2022 23:14

ATSO seçimlerinde işler kızıştı!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimlerine kısa bir süre kala sosyal medyada yayınlanan bir paylaşım ATSO üyelerinin tepkisini çekti.

ATSO seçimlerinde işler kızıştı!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimlerine kısa bir süre kala sosyal medyada yayınlanan bir paylaşım ATSO üyelerinin tepkisini çekti. Ali Bahar’ı destekleyen Mavi gruptan ATSO üyelerini adeta karalayan bir hamle geldi. İnşaat grubunda Mavi listeden çalışmalar yapan İbrahim Mirzaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile oy karşılığında üyelerin borcunu ödeyeceğini duyurdu.

ÜYELERDEN SERT TEPKİ

Antalya’nın 140 yıllık en köklü kurumlarından biri olan ve 60 bine yakın üyeye sahip olan ATSO’nun borcu olan askıdaki üyelerine “ATSO üye olup aidatı ödeyemeyen MAVİ grubu İsmail İltemir’i destekleyecek şahıs veya şirketlerin borcunu ödeyeceğim” diyen ve altına telefon numarasını yazan Mirzaoğlu’na tepki gecikmedi.

‘OYUMUZU SATACAK İNSANLAR DEĞİLİZ’

Borcu olup askıda olan ATSO üyeleri, “Şirketlerimiz askıda olabilir ancak bizler bu kentin ticaret insanları olarak aidatlarımızı ödeterek oyumuzu satacak insanlar değiliz” dediler. Yapılan bu paylaşımın ATSO seçimlerindeki üyeleri de zan altında bıraktığını belirten üyeler, “Bu yapılan paylaşım sadece borcu olan değil tüm Antalya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yapılmış bir hakarettir” diye konuştular. (Haber Merkezi)

AdminAdmin