YAŞAM
Giriş Tarihi : 30-04-2022 00:07

ATSO Başkanı Çetin: Tarifsiz bir mutluluk

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile birlikte ATSO’nun 140’ncı yılı ve KÖK Ödülleri kapsamında yaptırılan ATSO Kemer Sanat ve Eğitim Merkezi’nde eğitim alan öğrencileri ziyaret etti. Çetin, “Kemer’de odamızın 140. yılı anısına bir fidan dikmiştik, hızla büyüdüğünü görmek tarifsiz bir mutluluk” dedi. Çetin, ayrıca ATSO Komite üyesi Recep Uslu’yu işyerinde ziyaret etti.

ATSO Başkanı Çetin: Tarifsiz bir mutluluk

Şüheda PARTAL

ATSO Başkanı Davut Çetin, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Başkan Yardımcısı Emin Gül, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve ATSO Kemer Temsilcisi Mustafa Çetinkaya ile birlikte ATSO’nun 140’ncı yılı ve KÖK Ödülleri kapsamında yaptırılan ATSO Kemer Sanat ve Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Merkezde eğitim alan öğrencilere sohbet eden Çetin ve Topaloğlu, çocukların seslendirdiği şarkılara zaman zaman eşlik etti. Öğrencilerin sergiledikleri performansı alkışlayan Çetin ve beraberindekiler, çocuklara dondurma sözü verdi.

Ziyaret sonrası açıklama yapan ATSO Başkanı Çetin merkezin 8 ay önce bu kadar güzel bir eğitim yuvasına dönüşeceğini düşünmediğini kaydetti. Sanat ve Eğitim Merkezini yaparken merkezde ATSO üyelerine eğitim vermeyi de düşündüklerini dile getiren Çetin, “Kemer’de odamızın 140. yılı anısına bir fidan dikmiştik, hızla büyüdüğünü görmek tarifsiz bir mutluluk. Burayı şu anda gördüm ve fikrim değişti. Kendimizin güzel sanatlar lisemiz ve kültür sanat merkezimiz var. Kemer’deki bu yerdeki eğitimi görünce benim fikirlerim değişti. Yaklaşık 1 aydır buradaki eğitimlerle ilgili fotoğrafları alıyordum ama kendim yerinde görmek istedim. Çok mutlu oldum. Bayramdan sonra çocuklarımızın sayısı da artacakmış. Ben bile eğitim almak istedim” dedi.

Başkan Topaloğlu ise, ATSO Başkanı Çetin’in kendilerinin yaptırdığı ve Kemer Belediyesi’ne devrettiği sanat ve eğitim merkezinin işleyişini yerinde gördüğünü söyledi. Topaloğlu, “ATSO Başkanımız Davut Çetin eğitim alan çocukların mutluluğunu gördü. Yaptıkları eserden dolayı gurur duydu. Kemer’de sanatsal faaliyetler anlamında başka projelerimiz de var. İlerde de bunları hayata geçireceğiz. Davut başkana ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çetin ve beraberindekiler daha sonra çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

USLU’YA ZİYARET

ATSO Başkanı Davut Çetin, merkez ziyareti sonrası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kemer Temsilcisi Mustafa Çetinkaya ile birlikte Komite Üyesi Recep Uslu’yu işyerinde ziyaret etti ve talep ve önerilerini dinledi.

AdminAdmin