YAŞAM
Giriş Tarihi : 06-04-2021 12:39   Güncelleme : 06-04-2021 12:39

Atatürk Parkı, Atatürk'ün adına yakışacak

Kemer'in en önemli çekim merkezleri arasında yer alacak olan Atatürk Parkı projesinde sona gelindi. Çalışmaların büyük oranda tamamlandığı ve ince işçiliklerin kaldığı parkın hizmete sunulması için gün sayılıyor.

Atatürk Parkı, Atatürk'ün adına yakışacak

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün adına yakışan bir projeye imza atan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer'e yeni bir renk katmaya hazırlanıyor. Park içerisinde yapımı devam eden ters ev ise parkın yerli ve yabancı misafirler için çekim merkezi haline geleceği tahmin ediliyor. Çalışmalar kapsamında park içerisinde pergoleler, kafe, ters ev, yürüyüş yolları, dinlenme ve kitap okuma alanları, sosyal donatılar, yeşil alanlar, fotoğraf çekim yerleri, aydınlatmalar yer alacak.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, "Atatürk Parkı'ndaki projemizde artık sona geldik. Çalışmalarımızda ince işçilikler kaldı. Turizm sezonuna yetiştireceğiz ve vatandaşlarımız ile misafirlerimizin hizmetine sunacağız. Kemer halkı hizmete doyacak. Biz hizmet yapmaya devam edeceğiz. Halkımız bizi izlemeye devam etsin" diye konuştu.

(Haber Merkezi)