ANTALYA
Giriş Tarihi : 16-10-2019 09:36

ANTGİAD'ın İş'te Üye' toplantısı yapıldı

Antalya Genç İşinsanları Derneği'nin (ANTGİAD) 'İş'te Üye' toplantısı Best Western Plus Khan Hotel'de gerçekleştirildi.

ANTGİAD'ın İş'te Üye' toplantısı yapıldı

ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz başkanlığındaki toplantıya, yönetim kurulu üyeleri ve üye işinsanları katıldı. Toplantının açılışında konuşan ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yürüttüğü Barış Pınarı Harekatı'nda şehit düşen asker ve sivillerin ailelerine başsağlığı diledi. Büyük bir acı ve üzüntü yaşadıklarını belirten Başkan Cengiz, "Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman askerlerimize acil şifalar dileriz" dedi.

Bu toplantılarda ticari faaliyetleri arttırmayı hedeflediklerini kaydeden Başkan Mustafa Cengiz, "Üyelerimizi bir araya getirerek ilişkilerini kuvvetlendirmek ve birbirleriyle kaynaşmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bu toplantıda 5 üyemiz kendisini ve firmasını tanıtarak diğer tüm üyelerimizin de kendilerini daha yakından tanımalarını sağladı" dedi.

Toplantıda, üyeler Aslı Ergen, Süleyman Can, Yaren Erdem, Nail Kütük, Melisa Işıl Kodal da hem iş dalları hem de firmaları hakkında bilgi verdi.

(DHA)