GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-03-2021 13:13   Güncelleme : 22-03-2021 13:13

Antalya'da merkez sağ, İYİ Parti'de buluştu

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, Antalya'daki merkez sağda görev yapan il başkanları, ilçe başkanları, belediye başkanları, meclis üyelerini İYİ Parti'de topladı.

Antalya'da merkez sağ, İYİ Parti'de buluştu

Daha önce Doğru Yol Partisi, AKP, CHP ve Gelecek Partisi'nde görev yapan Antalya'nın önde gelen siyasetçilerinin yanı sıra kentin sayılı iş insanları, Mehmet Başaran'ın göreve gelmesiyle birlikte İYİ Parti'ye katıldı. Cumartesi günü gerçekleştirilen 20 bininci Üye Katılım Töreni'nde Doğru Yol Partisi Antalya Eski Milletvekili Ali Karataş, Doğru Yol Partisi ve Demokrat Parti eski İl Başkanı Ali Dumlupınar, daha önce belediye başkanlığı yapmış Mustafa Dinçay, Muzaffer Oruç, Kazım Bilgili, Hasan Aykın gibi isimler de İYİ Parti'li oldu. Öte yandan Dünya Engelliler Vakfı Antalya Sorumlusu Zeliha Yakalı ve sivil toplum kuruluşlarından da önemli isimler İYİ Parti ailesinde yerlerini aldı.

İYİ Parti Antalya İl Başkanlığı'nın 20 bininci Üye Katılım Programı'nda Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın partiye katılanların rozetlerini takarken, Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, “Biz İYİ Parti'yiz. Bizler milliyetçi, demokrat ve kalkınmacıyız. Bugün programımıza katılan geçmişte başka partilerde görev yapmış bir çok arkadaşımız var. Bize düşen görev, yılmadan, yorulmadan çalışmak, Atatürk'ün kurduğu laik, demokratik ve sosyal hukuk devleti çizgisinde iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş parlamenter demokratik sistemi getirmektir" diye konuştu.

(DHA)