GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 25-12-2020 15:26   Güncelleme : 25-12-2020 15:26

Antalya'da bu kez konfetili, içecekli teras partisi

Antalya'da, onlarca şirket çalışanı, binanın terasında bir araya gelip, konfeti ve içeçekler eşliğinde kutlama yaptı. Koronavirüse rağmen maske ve sosyal mesafe tedbirlerinin unutulduğu kutlama, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Antalya'da bu kez konfetili, içecekli teras partisi

Muratpaşa ilçesindeki plazada önceki gün maske ve sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak, meşalelerle kutlama yapan 36 kişiye toplam 113 bin 400 lira ceza yazılmasının ardından bu kez Konyaaltı ilçesinin Liman Mahallesi'nde benzer görüntüler kaydedildi. İş merkezinin terasında bir araya gelen onlarca kişi, sosyal mesafe ve maske kurallarını İl Umumi Hıfzısıhha Kurulu'nun genelgelerini hiçe sayıp, kutlama yaptı. Konfetiler patlatıp, içeçekleriyle kadeh kaldıran grup, o anları dronla görüntületip, eğlendi.

Çevre binalarda oturanlar ise bu anları cep telefonu kamerasıyla 'Korona partisi liman mahallesinde terasta', 'Kutlama var', 'Sosyal mesafe sıfır' diyerek, sosyal medyadan paylaştı.

20 KİŞİYE 63 BİN TL CEZA
Antalya’nın Konyaaltı ilçesi Liman Mahallesi’nde bulunan bir iş merkezinin terasında, konfeti ve içecekler eşliğinde kutlama yapan 20 kişiye, maske ve sosyal mesafe kuralını ihlalden toplam 63 bin TL ceza uygulandı.

(DHA)