SAĞLIK
Giriş Tarihi : 26-04-2020 13:38

Anlamlı sertifikalar LSV Dükkan'da

Antalya'da faaliyet gösteren LSV Dükkan Antalya Mağazası'nda 'Duygu Yüklü Yaşam' sloganı ile satılan 'LÖSEV Yaşam ve LÖSEV Prestij Sertifikaları' özel günler için Antalyalıları bekliyor. Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yeni yıl ve başsağlığı gibi birçok özel neden için ayrı ayrı dizayn edilen sertifikalar, Türkiye'nin dört bir yanına gönderilebiliyor. Sertifikaların satışından elde edilen gelir ise minik hastaların tedavisi için kullanılıyor.

Anlamlı sertifikalar LSV Dükkan'da

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), 21 yıldır tüm Türkiye'de sağlıklı bir toplum için hizmetlerini sürdürmeye ve kalıcı çözümler yaratmaya devam ediyor. Bugün sayıları 40 bine yaklaşan kayıtlı lösemi- kanser hastası çocuk ve yetişkin hastasına sağlık- eğitim hizmetlerinin yanı sıra yüzde 90'ı ihtiyaç sahibi ailelerine maddi- manevi destekler sunuyor.

Antalya'da Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde bulunan LSV Dükkan Antalya Mağazası zengin ürün yelpazesiyle dikkati çekiyor. Ürünlerin yanı sıra 'Duygu Yüklü Yaşam' sloganı ile özel günler için satılan LÖSEV yaşam ve prestij sertifikaları, yardımseverler ve LÖSEV gönüllüleri tarafından satın alınıyor. Kimisi sevgilisinin doğum gününü bu sertifikalarla kutluyor, kimisi annesine, anneler günü mesajını sertifikayla gönderiyor. Ortak amacın LÖSEV'e katkı olduğu sertifikalar, Türkiye'nin farklı şehirlerin de yaşayanlara da ulaştırılıyor.

LÖSEV Genel Koordinatör Yardımcısı Füsun Emecan Özcan, "Lösev Yaşam Sertifikalarımız LSV Dükkan mağazamızda satıldığı gibi online alışveriş sitemizde de alıcıya ulaştırılıyor. Sadece özel gün kutlamak isteyen insanlar için değil, firmaların sıcak iletişimini ve prestijini en iyi şekilde yansıtacağını düşündüğümüz sertifikalar hem gönderen kişide bir iç huzur hem de alanlarda sevgi dolu mutluluk oluşturmaktadır. Şık tasarımlar, plaket formlar ve şık ambalajlar ile sunulan sertifikalarımız toplu satıldığı gibi istenilen adrese de yollanabiliyor" diye konuştu.

(DHA)