SİYASET
Giriş Tarihi : 13-08-2020 14:08   Güncelleme : 13-08-2020 14:08

ANAP’tan Topaloğlu’na ziyaret

Anavatan Partisi (ANAP) Antalya İl Başkanı Alihan Kansu, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti.

ANAP’tan Topaloğlu’na ziyaret

Şüheda PARTAL

Anavatan Partisi (ANAP) Antalya İl Başkanı Alihan Kansu, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret etti. İl yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette konuşan İl Başkanı Kansu, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun yaptığı hizmetleri ve projeleri yakından takip ettiklerini söyledi.

Özellikle eğitime ve gençlere yönelik çalışmalarını beğendiklerini, ifade eden Kansu, “Gençlere büyük önem verdiğiniz herkesin malumu. Özellikle Gençlik Meclisi oluşturmanız çok güzel. Eğitimle ve gençlerle her zaman iç içesiniz. Yaptığınız projelerden dolayı sizi kutluyorum. Biz de ANAP olarak gençlere yöneliyoruz ve onlarla iletişime geçmeye çalışıyoruz. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum ve Allah yolunuzu açık etsin.” diye konuştu.

Başkan Topaloğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, emekli öğretmen olması ve eğitime olan inancı dolayısıyla gençlere önem verdiklerini söyledi.

Eğitimin olmadığı hiçbir yerde başarı sağlanamayacağını aktaran Topaloğlu, “Gençlerle olan bağlarımız her zaman kuvvetli olmuştur. Onlar bizim bir parçamız. Onlara önem vermeliyiz ki geleceğimizi şekillendirsinler. Biz eğitime yaptığımız katkıları artırarak devam ettireceğiz. Gençlere yönelik projelerimiz var ve yavaş yavaş hepsini hayata geçireceğiz.” dedi.

Topaloğlu, ziyaret sonrası Kansu’ya Kemer tablosu hediye etti.