EĞİTİM
Giriş Tarihi : 09-09-2021 15:13   Güncelleme : 09-09-2021 15:13

Anaokulunda çalışmalar başladı!

Kemer’in Arslanbucak Mahallesi'nde yapılacak olan 100 öğrenci kapasiteli anaokulunun grobetonu döküldü. Çalışmaların hızla devam ettiği anaokulu 8 ay sonra bitirilecek. Kemer’in tanınmış turizmcilerinden Orduvar Akman’ın katkıları ile yapılacak olan anaokuluna Orduvar-Ülker Akman çiftinin ismi verilecek. Anaokulunun yapımını üstlenen turizmci Orduvar Akman’a teşekkür eden Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, anaokulunun Kemer’e hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Anaokulunda çalışmalar başladı!

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, turizmci Orduvar Akman’ın okulu yaptırmayı üstlenmesinin ardından anaokulunun grobetonunun döküldüğü bildirdi. İnşaat alnına gelerek, çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Topaloğlu, Arslanbucak Mahallesi 436 ada 3 parseldeki 2 bin 96 metrekarelik arsa alanına yapılan anaokulunun 100 öğrenci kapasiteli olacağını ve anaokulunun içerisinde sınıflar, oyun alanları, yemekhane, mutfak, revir, idari ofisler, tuvaletler ve çok amaçlı salonlar yer alacağını söyledi.

Topaloğlu, anaokulunun yapımını üstlenen turizmci Orduvar Akman’a teşekkür ederken, anaokulunun Kemer’e hayırlı olması dileklerinde bulundu. Ana okulunun yapımına hızlı bir şekilde başladıklarını belirten Başkan Topaloğlu, "8 ay gibi kısa bir sürede 100 öğrenciye eğitim veren okulu Kemer’e kazandırmış olacağız. Eğitime ve öğrencilerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz. Orduvar Akman’a ve eşi değerli hocam Ülker hanıma teşekkür ediyorum. Kemer’e şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.