EĞİTİM
Giriş Tarihi : 18-11-2021 19:41   Güncelleme : 18-11-2021 19:41

Anaokulu inşaatı hızla devam ediyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Arslanbucak Mahallesi'nde yapımı hızla süren ana okulunda incelemelerde bulundu. Kemer Belediyesi’nin yer tahsisi ile Kemerli turizmci Orduvar Akman ve eşi eğitimci Ülker Akman’ın katkıları ile yapımı devam eden anaokulunda çalışmalar hızla devam ediyor.

Anaokulu inşaatı hızla devam ediyor

Arslanbucak Mahallesi 436 ada 3 parseldeki 2 bin 96 metrekarelik arsa alanına yapılan ana okulu, 100 öğrenci kapasiteli olacak ve ana okulunun içerisinde sınıflar, oyun alanları, yemekhane, mutfak, revir, idari ofisler, tuvaletler ve çok amaçlı salonlar yer alacak. Ana okuluna Orduvar Akman ve eşi eğitimci Ülker Akman’ın adı verilecek.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, okulları olan bir milletin, geleceğinin güvende olduğunu ifade ederek, “Bölgemizin iş insanlarından sayın Orduvar Akman Bey ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde Anaokulumuzun yapımını üslenmiş, iş birliği protokolünü imzalayarak değerli vatandaşlarımıza bu mutlu haberi bildirmiştik. Arslanbucak Mahallesi 436 ada 3 parseldeki 2 bin 96 metrekarelik arsa alanında 100 Öğrenci kapasiteli içerisinde, oyun alanları, yemekhane, mutfak, revir, idari ofisler ve çok amaçlı salonların yer alacağı Anaokulumuzun yapım çalışmaları son hızıyla devam etmektedir. Bölgemize böylesine güzel bir okulu kazandırdığı için Kemer Halkımız adına sayın Orduvar Akman Bey'e ve eşi sayın Ülker Akman Hanımefendi'ye bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu. (Haber Merkezi)