ANTALYA
Giriş Tarihi : 24-12-2019 09:10

Alışverişte yılbaşı ışıltısı

Turizmin başkenti Antalya'da yeni yıl hazırlıkları tamamlandı. Başta alışveriş merkezleri olmak üzere kent merkezindeki iş yerleri de vitrinlerini rengarenk ışıklarla ve yılbaşına özgü oyuncuklarla süsledi.

Alışverişte yılbaşı ışıltısı

Turizm kenti Antalya'da alışveriş merkezleri başta olmak üzere sokaklar yeni yıla özel ışıklandırıldı. İş yerleri vitrinlerini ışıklandırırken üst geçitler ve ağaçlar da led ışıklarla süslendi. Yeni yıla özel hazırlık yapan TerraCity Alışveriş Merkezi içeriden ve dışarıdan ışıklandırıldı. AVM'nin girişine led ışıktan oluşan 5 metre büyüklüğünde geyik heykelinin yanı sıra, iç içe geçmiş kürelerden oluşan Noel ağacı konuldu. Aynı zamanda AVM'nin önünde oluşturulan Wintercity(Yılbaşı Pazarı) Festival alanı Antalyalıların ilgi odağı oldu.

TerraCity Alışveriş Merkezi'nin iç alanı da yılbaşı süsleriyle süslendi. Tavandan sarkıtılan yüzlerce renkli top ve led ışık AVM'yi panayır alanına çevirdi. Çocuklar ve aileler için oluşturulan yılbaşı köşeleri ise hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenler tarafından ilgi görüyor. Alışveriş merkezinin alt katına konuşlandırılan 8 metre uzunluğundaki Noel ağacı, ışıl ışıl parıldadı. Noel ağacının çevresindeki hatıra köşeleri başta çocuklar olmak üzere anne ve babalarında ilgi odağı oldu.

YILBAŞI PAZARINDA YOK YOK

Merkezin dışında oluşturulan Wintercity (Yılbaşı Pazarı) akşam saatlerinde Antalyalılarla dolup taştı. 1 Ocak gününe kadar devam etmesi planlanan pazara, yılbaşı süsü almak isteyenlerin yanı sıra yılbaşı çikolatalarından almak isteyenlerden yoğun ilgi görüyor. Yılbaşı süslerinin dışında yılbaşı kapı çelengi, hediyelik eşya satışlarının da yapıldığı pazarda düzenlenen etkinlikler de alışverişe renk katıyor.

DJ PERFORMANS EŞLİĞİNDE KAR PARTİSİ YAPILACAK

Akşam saatlerinden itibaren DJ performanslara ev sahipliği yapan Wintercity'de, eğlence ve alışveriş bunlarla da sınırlı kalmıyor. AVM yönetimi, Antalyalıların sürprizlere hazır olmasını istedi. Suni kar partilerinin yanı sıra Noel Baba kostümü giymiş DJ'ler müzikleriyle alışverişe renk katacak.

YILBAŞI HEYECANI BİR BAŞKA

Yılbaşı öncesi hazırlıkların tamamlandığını Antalyalılara heyecanlı ve rengarenk bir atmosfer hazırladıklarını belirten TerraCity AVM Genel Müdürü Gözde Hoşten, "WinterCity Festivali Antalyalılar tarafından çok beğenildi. Işıl ışıl bir atmosferi bulunan alanda DJ partileri ve sürpriz etkinlikler gerçekleşiyor" dedi. (DHA)