YAŞAM
Giriş Tarihi : 25-04-2022 23:50

AK Kemer’den ‘Gönlümüz Bir Soframız Bir’ buluşması

AK Parti Kemer İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanında ‘Gönlümüz Bir Soframız Bir’ adı altında iftar programı düzenlendi. Programa AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Atay Uslu ve Kemal Çelik’in yanı sıra Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Kemer’den ‘Gönlümüz Bir Soframız Bir’ buluşması

Şüheda PARTAL

AK Parti Kemer İlçe Başkanlığı tarafından ‘Gönlümüz Bir Soframız Bir’ adı altında iftar programı düzenlendi. Cumhuriyet Meydanı’ndaki iftara, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Atay Uslu ve Kemal Çelik, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Kemer Müftüsü Recep Balaban, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Şener, Kemer Belediye Meclis üyeleri İsmail Aka, Semih Özdemir, Hakan Tuncer, Semih Top ve Cumali Afşin, Kepez Belediye Meclis Üyesi İsmail Kaya, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara, Ak Parti İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Oruçların açılmasıyla birlikte İlçe Müftüsü Recep Balaban’ın duası ile devam eden programda konuşan İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, “Ramazan ayının bütün maneviyatını hep birlikte yaşadık. Bizleri teşkilat olarak evlerinize kabul ettiniz, sofralarınızı açtınız, sizlerle beraber iftarlarımızı açtık. Bugünde bu güzelliklere hep beraber devam ediyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda da hep beraber olmaya devam edeceğiz. Katılımınız için teşekkür ederim” dedi.

İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ise, iftar programında emeği geçenlere teşekkür ederek, “Kemer’de teşkilatlarımız kapı kapı dolaşıp gönüller almakta. Ben gece gündüz demeden fedakarlıkla cefa ile çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Bugün burada bizleri bu meydanda, bu gönül soframızda, bu iftar saatinde bizleri yalnız bırakmayan tüm kemerli hemşerilerimize yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Programda Antalya milletvekilleri, masaları dolaşarak vatandaşların Ramazan ayını kutlarken çevredeki esnafları da ziyaret etti.

AdminAdmin