YAŞAM
Giriş Tarihi : 20-06-2022 23:48

Ahmet Erkal Kurs Merkezi'nde dersler 25 Temmuz'da başlıyor

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’ndaki öğretmenlerle YKS sınavı sonrası durum değerlendirmesinde bulundu. 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı için şu ana kadar 150 öğrencinin başvuru yaptığı kurs merkezinde 5-6 Temmuz tarihlerinde seviye belirleme sınavlarının yapılacağı ve 25 Temmuzda da derslerin başlayacağı belirtildi.

Ahmet Erkal Kurs Merkezi'nde dersler 25 Temmuz'da başlıyor

18-19 Haziran’da 3 milyon 243 bin 425 kişinin girdiği üniversite sınavı sonrası Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Emin Gül, Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’ndaki öğretmenlerle bir araya gelerek kurs merkezinde ücretsiz eğitim alan 300 öğrencinin sınav süreci hakkında bilgi aldı. Kurs müdürü Suat Göv ve öğretmenlerden sınava giren öğrenciler hakkında bilgiler alan Başkan Topaloğlu, emeklerinden dolayı öğretmenlere teşekkür etti.

Topaloğlu, “Kurs merkezimizde ücretsiz olarak üniversiteye hazırlanan 300 öğrencimiz hafta sonu yapılan üniversite sınavına girdi. Aldığımız bilgilere göre çocuklarımızın sınavları iyi geçmiş. İnşallah iyi bir başarı grafiği yakalayacağız. Yıl boyunca büyük emek veren öğretmenlerimize, çocuklarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum. El birliği ile eğitime ve öğrencilerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

2022-2023 eğitim ve öğretim yılı için şu ana kadar 150 öğrencinin başvuru yaptığı kurs merkezinde 5-6 Temmuz tarihlerinde seviye belirleme sınavlarının yapılacağı ve 25 Temmuzda da derslerin başlayacağı belirtildi. (Haber Merkezi)

AdminAdmin