YAŞAM
Giriş Tarihi : 08-06-2022 00:19

Ahmet Çavuş Caddesi’nde kaldırım ve otokorkuluk çalışması

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeni Mahalle Ahmet Çavuş Caddesi üzerinde su kanalı kenarına otokorkuluk yapımı ile 2 bin metrekare kaldırım kaplaması ve bin 600 metre bordür döşedi.

Ahmet Çavuş Caddesi’nde kaldırım ve otokorkuluk çalışması

Kemer Belediyesinin Yeni Mahalle Ahmet Çavuş Caddesi’nde yürüttüğü çalışmalar devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde üzerinde su kanalı kenarına 500 metre otokorkuluk yapımıyla 800 metre uzunluğunda 2,5 metre genişliğinde toplam 2 bin metrekare kaldırım kaplaması, bin 600 metre bordür döşedi. Cadde üzerindeki dere kenarında yaşanan trafik kazalarına karşı da önlem almaya çalışan belediye ekipleri, kaldırım ve bordür çalışmalarıyla da vatandaşların cadde kenarında daha güvenli yürümelerini sağlıyor. Söz konusu çalışmaların cadde üzerinde devam ettiği bildirildi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Ahmet Çavuş Caddesi üzerinde belediye ekiplerimiz hummalı bir çalışma yürütüyor. Cadde üzerinde bulunan dere kenarında çok fazla trafik kazası oluyordu ve insanlar dereye düşme sonucunda yaralanıyordu. Burada otokorkuluk ve kaldırım çalışması yaparak trafik kazalarına karşı önlem alıyoruz. Kemer halkına en iyi şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

AdminAdmin