ANTALYA
Giriş Tarihi : 31-12-2021 20:58   Güncelleme : 31-12-2021 20:58

AGF Başkanı Çoşkun’dan yeni yıl mesajı

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ve Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Başkanı Gaye Coşkun, yeni yıl kutlama mesajında medyanın beklentilerine dikkat çekti. Coşkun, 2022 yılının medya sektörü için 2021 yılından daha verimli ve güçlü geçmesini diledi.

AGF Başkanı Çoşkun’dan yeni yıl mesajı

AGC ve AGF Başkanı Gaye Coşkun, yeni yıl kutlama mesajında medyanın beklentilerine dikkat çekti. Coşkun, 2022 yılının medya sektörü için 2021 yılından daha verimli ve güçlü geçmesini diledi. Gaye Coşkun “Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan pandemi şartlarının devam ettiği ve acı kayıplarla geçen bir yılı geride bırakıyoruz. Bir çok meslektaşımız hayatını kaybetti, cemiyetlerimiz meslektaşlarının acı kaybı ile üzüldü. 2022'nin bu acıların son bulduğu bir yıl olmasını dilerim” dedi.

AGC Başkanı Coşkun, "Gazetecilik mesleğinin sorunlarına çözüm aramak, saygınlığını artırarak hepimizin özlediği yayıncılık normlarına ulaşması için TBMM, Basın İlan Kurumu ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2022 yılının gazetecilerin haklarını kazanıldığı bir yıl olmasını en büyük çabamız olacaktır. Bu inanç ve azimle çalışacağız. Yeni yılın dünyada barışın, kardeşliğin sağlandığı, ülkemiz ve bölgemizde tüm yaşayanların huzur ve refaha ulaştığı bir yıl olmasını dilerim. Tüm meslektaşlarım ve ailelerinin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. (Haber Merkezi)