ANTALYA
Giriş Tarihi : 31-08-2020 15:08   Güncelleme : 31-08-2020 15:08

30 Ağustos coşkusu Düden Şelalesi’ne taşındı

30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu kentin dört bir yanına taşıyan Antalya Büyükşehir Belediyesi Düden Şelalesi’nde de ziyaretçilere hoş bir sürpriz yaptı. Şelale’nin girişi Türk bayraklarıyla donatılırken, gün boyu çalan marşlar hem Antalyalılara, hem de şelaleyi ziyarete gelen yerli ve yabancı ziyaretçilere coşkulu anlar yaşattı.

30 Ağustos coşkusu Düden Şelalesi’ne taşındı

Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden ANSET tarafından işletilen Düden Şelalesi Zafer Bayramı’nın 98. Yıldönümünde Türk bayraklarıyla donatıldı. Hafta sonu olması nedeniyle yoğunluğun yaşandığı Düden Şelalesi’nde ziyaretçiler 30 Ağustos coşkusunu yaşadı.

MARŞLAR EŞLİĞİNDE ŞELALE KEYFİ

Marşlar eşliğinde Türk bayraklarla donatılan kapıdan şelaleye giriş yapan Antalyalıların yanı sıra yerli ve yabancı turistler de bu hoş sürpriz karşısında beğenilerini dile getirdi. Vatandaşlar 30 Ağustos’un Türk Milleti için büyük bir zafer olduğunu dile getirerek bu anlamlı günü unutmayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitin Böcek ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Gün boyu çalan marşlar eşliğinde Düden Şelalesi’nin eşsiz güzelliğini keşfe çıkan ziyaretçiler unutulmaz bir gün yaşadı. (Haber Merkezi)