TURİZM
Giriş Tarihi : 05-12-2022 23:00

2023 fuarları için yol haritası belirlendi!

2023 yılında düzenlenecek yurt içi ve yurt dışı turizm fuarlarıyla ilgili Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam başkanlığında toplantı düzenlendi. 2023 yılında Kemer’i en iyi şekilde tanıtmak için Kaymakam Çam başkanlığında çalışmalara başladıklarını söyleyen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, “Yapılacak olan çalışmalar hakkında yol haritası belirledik. Özellikle İngiltere pazarını çok önemsiyoruz. Son olarak katıldığımız Londra Fuarında İngilizlerin Kemer standına ilgisi çok büyüktü. Kemer’e gelen İngiliz misafir sayısını artırmayı hedefliyoruz. Kemer’in ulusal ve uluslararası platformlarda en iyi şekilde tanıtılması için gereken her şeyi yapacağız” dedi.

2023 fuarları için yol haritası belirlendi!

Şüheda PARTAL

Kemer Kaymakamlığı’nda Kaymakam Hüseyin Çam başkanlığında turizm toplantısı düzenlendi. Toplantıya, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Harun Mere, Kemer Sahil Güvenlik Komutanı Ulvi Gören, Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Volkan Yorulmaz, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkan Yardımcısı Şinasi Gürocak, Kemer Turizmci ve İş İnsanları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez, turizme hizmet eden kurum başkanları katıldı.

Toplantıda, 2023 yılında Kemer olarak katılım sağlanılması planlanan yurt içi ve yurt dışı fuarlarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. En önemli turizm fuarlarından olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) yapılacak olan tanıtım kampanyası ve yapılması planlanan çalışmaların da konuşulduğu toplantıda, özellikle İngiltere pazarının önemine dikkat çekildi.

‘YOL HARİTASI BELİRLEDİK’

Toplantı sonrası açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 2023 yılında Kemer’i en iyi şekilde tanıtmak için Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam başkanlığında çalışmalara başladıklarını söyledi. Yurt içi ve yurt dışında Kemer’i hak ettiği yerlere taşımak için özverili bir çalışma başlattıklarına değinen Belediye Başkanı Topaloğlu, “Türkiye’nin en önemli turizm potansiyelleri arasına yer alan Kemerimizi yurt içi ve yurt dışında tanıtmak için çalışmalarımıza başladık. Kaymakamımız Hüseyin Çam başkanlığında çok verimli bir toplantı yaptık. Kemer olarak katılacağımız fuarlar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Yapılacak olan çalışmalar hakkında yol haritası belirledik. Özellikle İngiltere pazarını çok önemsiyoruz. Son olarak katıldığımız Londra Fuarında İngilizlerin Kemer standına ilgisi çok büyüktü. Kemer’e gelen İngiliz misafir sayısını artırmayı hedefliyoruz. Kemer’in ulusal ve uluslararası platformlarda en iyi şekilde tanıtılması için gereken her şeyi yapacağız” diye konuştu.

AdminAdmin