ANTALYA
Giriş Tarihi : 19-11-2019 08:55

2020 bikini ve mayo modelleri

Mayo ve bikini firmaları 2020 yaz sezonu hazırlıklarını tamamlayarak katalog çekimleri ve bayi tanıtımlarına başladı. Antalyalı mankenler eşliğinde yeni koleksiyonlarını tanıtan firmalar, izleyenlerden tam not aldı.

2020 bikini ve mayo modelleri

Türkiye'nin tanınmış mayo ve bikini markası Dagi Beeachwear, 2020 koleksiyonunu, Kundu oteller bölgesindeki Concorde Otel'de tanıttı. Türkiye ve yurt dışından gelen bayilere yönelik tanıtım defilelerini EMY Organizasyon & Ajans mankenleri yaptı. Defilelerin ardından katalog çekimi de gerçekleştirildi.

Şirketin grup yöneticisi Lütfi Turgut'un ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım günlerinde, günlük hayatta kullanılan desenlerin yanı sıra doğal hayatın içindeki görseller ön planda tutuldu. Klasik bikini ve mayolara retro bir dokunuş yaptıklarını belirten Lütfi Turgut, "Ürünlerimiz üzerinde kullanılan halka aksesuarlar zengin ve şık bir duruş gösteriyor" dedi.

Koleksiyonu tasarlarken yanık ve bronz teni daha belli edecek model ve renkleri tercih ettiğini söyleyen tasarımcı Sedef Tomba ise "Koleksiyonda çocuksu fırfırlar, yüksek beller, bağcık detayları, püsküller ve çapraz ip detaylarına öncelik verdim" dedi.

(DHA)