GÜVENLİK
Giriş Tarihi : 21-06-2021 15:01   Güncelleme : 21-06-2021 15:01

2 yıldır kayıp olan turizmci Kemer'de bulundu

Daha önce birçok otellerde genel müdürlük yapan ve 2019 yılından buyana kayıp olan turizmci Hüseyin Öztürk (52), Kemer’de bulundu. Açlık ve halsizlik şikayetiyle bilinci kapalı halde Kemer Devlet Hastanesi’ne getirilen Öztürk, tedavisinin ardından polis tarafından ilçeye çağrılan ağabeyine teslim edildi.

2 yıldır kayıp olan turizmci Kemer'de bulundu

Kemer’de Cumartesi günü Kemer Devlet Hastanesi Acil Servis’ine açlık ve halsizlik şikayetiyle bilinci kapalı halde ambulansla bir kişi getirildi. Hastanede görevli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis memuru tarafından yapılan araştırmada kişinin ailesinin bir süredir haber alamadığı, kızının ise 2019 yılından bu yana görmediğini söylediği eski turizmci Hüseyin Öztürk olduğu belirlendi.

Hastanedeki işlemlerin ardından polis, Hüseyin Öztürk'ün Manavgat'ta yaşayan ağabeyini ilçeye çağırdı. Kemer'e gelen ağabeyi, Hüseyin Öztürk'ün daha önce otellerde müdürlük yaptığını, 2018 yılında ise iş yeri açtığını, battıktan sonra da kaybolduğunu belirtti. Hüseyin Öztürk daha sonra ağabeyiyle Manavgat'a gönderildi.

(Haber Merkezi)