GÜNDEM
Giriş Tarihi : 05-08-2020 16:40   Güncelleme : 05-08-2020 16:40

1994'ten bugüne geleneği bozmadı!

The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından verilen ve uluslararası alandaki en yüksek derecelendirmelerden biri olan 5 Altın Çıpa’ya sahip ve Kemer’in ilk mavi bayrak alan yeri olan G-Marina Kemer 2020 yılan ait olan temizliğin ve hijyenin simgesi Mavi Bayrağı’nı tekrar göndere çekti.

1994'ten bugüne geleneği bozmadı!

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer’in 1994 yılında ilk Mavi Bayrağını alan G-Marina, 2020 yılına ait olan Mavi Bayrağı’nı alarak tekrar göndere çekti. Marina Genel Müdürü Levent Tokaç ve marina çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen tören ile göndere çekilen Mavi Bayrak, The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından verilen ve uluslararası alandaki en yüksek derecelendirmelerden biri olan 5 Altın Çıpa’nın yanındaki yerini aldı.

Başta marina çalışanları olmak üzere çevre konusundaki hassasiyetlerinden ve katkılarından dolayı marinada konaklayan yat sahiplerine teşekkür eden Levenç Tokaç, “G-Marina Kemer bölgemizin ilk mavi bayraklı marinası olup deniz suyu temizliği, çevre düzenlemesi ve atık alım hizmetleriyle çevre kriterlerini yerine getirerek mavi bayrak almaya hak kazanan bölgemizin en önemli marinasıdır. Bugünde 2020 yılana ait olan deniz temizliğinin ve hijyenin simgesi olan bayrağımızı çalışma arkadaşlarımın katılımı ile yerine astık. Biz marina olarak gerek çalışanlarımızı gerekse de bölgemiz ziyaret edenlere mavi bayrağın önemini ve temiz çevre ile ilgili bilgilendirmeler yapmaktayız” diye konuştu.