ANTALYA
Giriş Tarihi : 05-02-2021 12:02   Güncelleme : 05-02-2021 12:02

14 Şubat hediyelikleri LSV Dükkan'da

Çocukları lösemi hastası olan annelerin ürettiği ürünler, LSV Dükkan Antalya Mağazası'nda satışa sunuldu. Satıştan elde edilen gelir minik hastaların tedavisinde kullanılıyor.

14 Şubat hediyelikleri LSV Dükkan'da

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), 21 yıldır tüm Türkiye'de sağlıklı bir toplum için hizmetlerini sürdürüp, kalıcı çözümler yaratıyor. LÖSEV, bugün sayıları 40 bine yaklaşan kayıtlı lösemi- kanser hastası çocuk ve yetişkin hastasına sağlık- eğitim hizmetlerinin yanı sıra, yüzde 90'ı ihtiyaç sahibi ailelerine maddi- manevi destekler sunuyor.

ANNELER ÜRETİYOR, TÜRKİYE SATIN ALIYOR

LÖSEV'in Ankara Gölbaşı'ndaki Lösemili Çocuklar Köyü'ndeki atölyelerde lösemi hastası çocukların anneleri tarafından yapılarak Türkiye'nin farklı şehirlerindeki LSV Dükkanları'nda satılan ürünlere ilgi oldukça yüksek. Antalya'da Bülent Ecevit Bulvarı üzerinde açılan LSV Dükkan Antalya Mağazası, zengin ürün yelpazesiyle dikkati çekiyor. 14 Şubat öncesi vitrini sevgililer gününe özel hediyelerle süslenen LSV Dükkan'da aşk kupaları, kalpli oyuncak ve yastıkların yanı sıra, ilginç hediyelik eşyalar bulunuyor.

LÖSEV Antalya İl Koordinatör Yardımcısı Özlem Uğurel, sevgililer günü hazırlıklarının tamamlandığını belirtti. Uğurel, "Kadın ve erkekler için farklı hediye seçeneklerimiz var. Buradan alınan hediyeler lösemili çocuklar ve aileleri için de ayrıca hediye oluyor. Bu nedenle Antalyalıları LSV Dükkan'a bekliyoruz. Eşinizi veya sevgilinizi hediyelerle mutlu ederken, bizim çocuklarımızı da mutlu edin" diye konuştu.

(DHA)