bursa escort Kemer’in Nüktesi !!! Çok çirkin hareketler bunlar…
Reklamı Geç
Advert
Advert
Çok çirkin hareketler bunlar…
Kemer’in Nüktesi !!!

Çok çirkin hareketler bunlar…

Bu içerik 490 kez okundu.
Advert

Ata sporlarımızdan en bilineni güreştir.

Kemer’i güreş müsabakalarında temsil eden, Kemer Belediyesi Spor Kulübü Yağlı Güreş Takımı, Mustafa Gül’ün emrinde 7/24 seçim çalışmalarına çıkartılmış...

Güreşçileri “Kemer’i yabancılara mı bırakacağız” diyerek örgütleyen Mustafa Gül, Kemer’in belli noktalarına bu güreşçileri toplayarak gövde gösterisi yaptırmaya başlamış. 

“Çok çirkin hareketler bunlar” gösterisinin yönetmeni Mustafa Gül, sahnelemeye çalıştığı oyunda,Ata sporu yapan genç güreşçileri oynatması, Kemer halkı tarafından büyük bir tepkiye yol açtı.

Yaptığı “Çok çirkin hareketler bunlar”gösterisiyle, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mustafa Gül, bir kez daha yerli yabancı muhabbetiyle bizim oğlanı evlere ocaklara taşıma gayretinde olsa da artık bizim oğlanın son kullanım tarihinin çoktan bitip gittiği gerçeğinitüm Kemerliler bilip görmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes, Türkiye sınırları hududu içerisinde istediği her yerde yaşamaya hakkı olduğuna göre, “Kemer’i yabancılara mı bırakacağız” diyerek, sen yerlisin sen yabancısın ayrıştırması yapmaya hiçbir kimsenin hakkı yoktur.

Mustafa Gül’ün tekelinde midir Kemer’deki Ata sporumuz?

Seçimlere 10 gün kala Mustafa Gül’ün yönetmenliğindeki “Çok çirkin hareketler bunlar”gösterisinde daha neler sahnelenecek hep birlikte göreceğiz…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X