bursa escort Kemer’in Nüktesi !!! Başkan Gül, AŞKA geldi…
Reklamı Geç
Advert
Advert
Başkan Gül, AŞKA geldi…
Kemer’in Nüktesi !!!

Başkan Gül, AŞKA geldi…

Bu içerik 1358 kez okundu.
Advert

Büyükşehir Yasası ile kapanan Göynük Belediyesi’nin son belediye başkanı olan Necati Topaloğlu, CHP’den Kemer’i yönetmeye aday olduğunu sosyal medyadan açıklamıştı. Tabi bu açıklamanın ardından Antalya’nın en bilgili en çalışkan, Kemer’i huzura ve aydınlığa kavuşturan, belediyeciliğin kitabını yazan, ‘Tasarruf yapıyorum. Mercedes’imi yeniliyorum’ diyen tasarrufçu belediye başkanı CHP’li Mustafa Gül, İsmail Selami Minta’nın ardından rotasını Necati Topaloğlu’na çevirmiş. Ne diyelim başkan Gül, her şeyi bizden daha iyi bilir…

 

Sosyal medya üzerinden “Sen Göynük’ü yönetemedin, Kemer’i nasıl yöneteceksin?” diye Necati Topaloğlu’na sormuş Mustafa Gül.

 

Doğru ya… 

Göynük’ü yönetemedi.

Göynük Belediyesi’ni 4 Milyon TL nakit ve borçsuz devretmedi.

Yollarını kaldırımlarını ve parklarını yenileyemedi.

Kemer’e Türkiye’de belli yerlere gelen OKULLARkazandıramadı.

Köy olan Göynük’ü eğitim merkezine çeviremedi.

Ve dahasını yapamadı Necati Topaloğlu.

 

“Dünyanın gözbebeği olan Kemer’de belediye başkanlığı ciddiyet isteyen bir iştir.” diyen Başkan Gül, “Kimsenin boşuna ağzı sulanmasın”diye açıklamasını sonlandırmış.

 

Yani Başkan Gül kısaca; “Otur oturduğun yerde Necati… senin neyine Kemer’i yönetmek, ben dururken… Yaptığım büyük projelerle Kemer’i dünyaya duyurdum. Kemer’i aydınlığa refaha kavuşturdum. Kemer Belediyesi’nin şu an 90 milyon civarında borcu yok.Kemer Belediyesi’nde herkes değişirbir tek ben Mustafa Gül değişmez” diyor.

 

Başkan Gül’ün açıklamalarının ardından Necati Topaloğlu ile görüştük, artık gülüyor muydu yoksa karnına ağrılar mı girdi bilemeyiz ama bize, “Herkes her şeyi görüyor. Ben sadece güler geçerim” dedi.

 

Ne diyelim 6 ay kaldı… 

 

***

 

BAŞKAN GÜL AŞKA GELDİ…

 

Dedik ya Başkan Gül’ün Kemer’i dünyaya duyuran projeleri var… 

Şimdi diyeceksiniz ki, hangi projeler, nerde bu projeler? Biz göremedik daha?

 

Tabiki ve tabiki Büfeler Projesi…

 

Başkan Gül’ün ‘Her noktaya, her boşluğa, herkese, her yere bir büfe’ sloganı ile yaptırdığı büfelere bir daha yenisini ekledi. Ancak bu seferki manzaralı… 

 

Hem de AŞK manzaralı.

 

Şehit Polis Cemal Ilıgaz Caddesi üzerinde 5 yıldızlı 2 otelin karşısında bulunan Kuğulu Park içerisinde başkan Gül tarafından ‘Müstehcen’olduğu gerekçesiyle Çınarlı Kavşağı’ndan kaldırttırdığı ‘Aşk Yağmuru’ heykelinin karşısına yeni bir büfe daha yaptırılıyor. Parkın içerisinde ayrıca bir dondurmacı da bulunuyor. 

 

Başkan Gül işini çok iyi biliyor. 

 

Seçime 6 ay kaldı… Ne götürsem, pardon ‘Kemer’e ne kazandırsam kardır’ diyen başkan Gül, nerede boş nokta var ise büfe, çay ocağı ve dondurmacı ile Kemer’i dünyaya duyuruyor.

 

Başkan Gül, bunlarla da kalmıyor… 

 

Yakında sosyal medyadan #visitkemer yerine #visitbufe, Kemer’de büfeler haritası, şu an bu büfedesiniz gibi tabelalar hazırlayacakmış.

 

Başkan Gül, belediyeciliği herkesten çok daha iyi bilir… Bilmeyenler öğrensin. 

 

Bir dahaki yazımız da görüşmek üzere diyoruz…

 

Not: Nameste canım seni unutmadık…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X