bursa escort Kemer’in Nüktesi !!! Kemer’de Siyasi Dalgalanma
Reklamı Geç
Advert
Advert
Kemer’de Siyasi Dalgalanma
Kemer’in Nüktesi !!!

Kemer’de Siyasi Dalgalanma

Bu içerik 3161 kez okundu.
Advert

Necati Topaloğlu geçtiğimiz günlerde hakkında çıkartılan dedikodulara sosyal medya üzerinden cevap verdi. Topaloğlu iddiaları yalanlarken, Kemer’i yönetmek için CHP’den aday adayı olduğunu ifade etti. Önümüzdeki aylarda hep birlikte kimlerin aday adayı olduğunu göreceğiz. 

***

Gül-Minta çekişmesi

Kemer’in gündeminde bu günlerde Ak Parti Kemer İlçe başkanı İsmail Selami Minta ile Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün çekişmesi var.

Birbirlerini topa tutan ikilinin karşılıklı hesap sorup saydırmalarıyla Kemer halkının gözüne kulağına girelim derken, acaba kendileri için kullanım tarihi geçmiş imajı verdiklerinin farkında değiller mi?

Bu şahısların kavgaları Ak Parti için mi?

Bu şahısların kavgaları CHP için mi?

Bu şahısların kavgaları Kemer halkı için mi?

Bu şahısların kavgaları Kemer’in esnafı için mi?

Bu şahısların kavgaları Kemer’in geleceği için mi?

Kemer Aşkına mı yapılıyor bu kavga gürültü yoksa mazinin aşkı mı bertaraf ediliyor?

Karşılıklı suçlamalardan ötürü şemsiyesi altında bulundukları partilerini de yıpratıp zarar vermiyorlar mı?

***

Gökten zembille mi indi?

Gül ve Minta’nın tartışmaları süre dururken Kemer Halkı’nın gündemine yine eski günler geldi. Başkan Gül’ün ‘Tasarruf yapıyorum ve Mercedes’imi yeniliyorum’ demesi üzerine Kemer Halkı, “100 bin lafları havada uçuşuşa dursun. Biz 90’lı yılların kafasını yaşayan Mustafa Gül’ün 2009’da başkan olmadan önce arabalarının plakasını söküp, garajlarda icra memurlarından saklarken, Başkan olunca, çocukları için aldığı son model pahalı lüks arabaları merak ediyoruz. Yoksa bunlar gökten zembille mi indi?” diyor.

***

Suskun Hasan

Kemer’de siyasiler birbirlerini topa tutarken, uzun zamandır suskun kalan ‘Suskun Hasan’acaba sesini ne zaman çıkaracağı merak konusu oldu. Ak Parti’den kesin aday olacağı belirtilen Hasan Şeker, ‘2 dönem belediye başkanlığı yapmışlığım var. Efsane Geri Dönüyor’ diye konuşmaya başladı.

***

Namaste canım Namaste

Yazımız uzun olacağından Ak kadınlar ile CHP’li kadınların YOGA ve PLATES kapışmasını bir sonraki yazımıza bırakıyoruz. 

Ancak bir şey var ki onu yazmadan geçmeyelim, malum kişi Neşe Gül, Hürrem Sultanlıktan vazgeçmiş olacak ki, CHP’li ve yakınlarındaki kadınlara “Namaste canım Namaste” diye selam vermeye başlamış… Sonuçta Kemer’de yoganın başlamasını sağlamış… olacak o kadar…

Not:Namaste; Sanskritçe selamlaşma ve vedalaşmada kullanılan bir kelimedir. 'Namah' ve 'Te' kelimelerinden oluşur.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X