bursa escort Bu kavga 2019’a kadar sürer...
Reklamı Geç
Advert
Advert
Bu kavga 2019’a kadar sürer...

Bu kavga 2019’a kadar sürer...

Bu içerik 1175 kez okundu.
Advert

Futbol sezonu kapandı. Takımlar kampa çekildi ve transfer dönemi başladı.

Çünkü 2019 yılı bütün takımlar için çok önemli, bütün turnuvalar aynı yıla denk geliyor.

Yerel, Genel, Milli maçlar oynanacak. Onun için her takım iyi oyuncuları şimdiden takımına almak istiyor. Tabi malum oyuncularda başarılı olacakları takımda oynamak istiyor.

 

Hepinizin bildiği gibi Küçük Mustafa iki defa şampiyon olduğu takımda kulüp başkanına karşı tavır alınca, hatta bulunla yetinmeyip alenen uluorta kulüp başkanı Meral olmalı diye dillendirince dahası Ankara’ya kadar gidip olaya müdahale olmaya çalışıyor. Bunu duyan kulüp başkanı da ‘bunu takımdan uzaklaştırın’ diyor. Bunun kendisi için iyi olmayacağını anlayan Küçük Mustafa, taraftarlarını da yanına alarak hemen notere koşuyor ve sözleşmeyi fesh ediyor.

 

Haliyle kendine hemen takım aramaya başlıyor. Tabi gönlü de gözü de ilk yetiştiği ilk şampiyonluğu tattığı kulüpteydi. Ama orada da en kıvrak, en iyi çalım atan, her mevkide oynayabilen, her sisteme ayak uyduran Necati vardı.

 

Dahası Necati’ye ‘Küçük Mustafa da bu takıma gelmek istiyormuş’ dediklerinde, ‘Mümkün değil. Ben olduğum sürece kulübün kapısından adım atamaz’ derken Küçük Mustafa değişik menajerler buluyor. Hatta menajerlere yüksek bedeller ödeyerek transferi gerçekleştiriyor.

Küçük Mustafa’nın yanında Ahmet, Recep, Semih gibi takım arkadaşları da vardı. Rozetlerini de kulüp başkanı takmış, televizyonlara ‘Flaş Transfer’ diye haber konusu olmuştu.

 

Buna kızan Necati de Küçük Mustafa gibi hemen notere giderek sözleşmesini tek taraflı fesh ediyor ve ‘Bu kulüple hukuki hiçbir bağım kalmamıştır’ diye sosyal medyada paylaşıyor. Ama ‘Gönül bağım devam ediyor’ demeyi mi dile getirdi, onu kendisi biliyor.

 

Bu ortalığa yayılınca Büyük Hasan hemen Necati’yi buluyor ve ‘Bak abisi ben bir kulübe üye oldum. Burada kaptanlık alabilirim. Senide bizim takıma alalım, beraber oynarız’ diyor. Ancak nedeydiyse Necati bir türlü ikna olmuyor.

 

Bu defa menajer Umut harekete geçti. Umut, ‘Bak Necati sen bu kulüple bağını kesip atma. Bu Küçük Mustafa daha önce bazı takımlardan kovuldu. Buradan da kovulabilir. Bu çok konuşur, basına çok çıkar, bir hata yapıp kırmızı kart görebilir. O zaman o tribüne çıkar sen kaptan olarak oynarsın’ deyince.

Necati, ‘Umut bey ben kulüpten ayrıldım. İstifamı verdim. Bu iş nasıl olacak.’

Umut’ta diyor ki, ‘Ben iyi futbolcu olamadım. Ama menajerliğim iyidir. Hukuk bilirim. Kulüpte tanıdıklarım var. Ben İNCE İNCE ayarlarım. Sen bana güven’ diyor.

 

Ardından ilk olarak Ankara’ya gidelim ve kulüp başkanını ziyaretle başlarız işe diye Ankara’ya götürüp kulüp başkanıyla fotoğraf çektirip sosyal medya üzerinden paylaşıyorlar.

 

Ankara’da ne konuştular bilinmez. ‘Küçük Mustafa’nın Lapta’ya yaptırdığının daha büyüğünü biz Girne’ye yaptırırız mı’ dediler bilemiyoruz ama bir yarış başladı. Hatta bu yarış ilerledikçe kavgaya da dönüşebilir. Bu kavga 2019’a kadar sürer.

 

Zaten bu iki oyuncuda yıllardır başkalarının kavgasından faydalanarak şampiyon olmuşlardır.

Azmi-Büyük Hasan çekişmesi Necati’ye, Yusuf-Hasan-Turan-Özgür çekişmesi Küçük Mustafa’ya yaramıştır.

Şimdi şartlar değişti.

Keser döndü, sap döndü

Devir döndü, hesap döndü.

 

Bu konular Kemer’de yarışma konusuna döndü.

Bir yarışmada biz yapalım.

UMUT ANKARA’YA NEDEN GİTTİ

1-Necati çözümü Ankara yerine Konyaaltı’nda aradığı için mi?

2-Kulüp içindeki İNCE ayarı Necati tutturamaz diye mi?

3-Necati’ye güvenmeyip Ankara’da söylenenleri birinci ağızdan duymak için mi?

 

Bakıp göreceğiz. ‘Görünen köy kılavuz istemez’ derler ama ben bu Necati’nin kılavuzunu tutmadım. Kargaya benziyor.

Malum kılavuzu karga olanın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X