bursa escort Ahmet Duran Yenigün Kemer’in Paşası işi büyütmüş
Reklamı Geç
Advert
Advert
Kemer’in Paşası işi büyütmüş
Ahmet Duran Yenigün

Kemer’in Paşası işi büyütmüş

Bu içerik 1428 kez okundu.
Advert

M.Gül Fecebook sayfasından Kemer’in önemli siyasetçilerinden Osman Palçık’la ilgili bir cümle kullanmış bu yazıyı hangi kafayla yazdığı bilinmez ancak yazdığı o kadar ağır ki sanırım o lafının altında kalacaktır. Zaten gece paylaştığı yazıyı sabah kaldırılmış. Doğru bir yazı olmadığını anlamıştır.

 

Şimdi sayın Paşa Hazretleri bu yaptığınız davranışları nasıl hesabını vereceksiniz seçimler yaklaşıyor.

 

Seni bu halk nasıl oraya tekrar seçti ise oradan indirmesini de bilir. Sen devam et.

Sen ders vermeğe değil, Kemer’in esnafı ve halkının durumu ortada onlara neler yapılacağını düşüneceğine bunla ilgili araştırmalar yapacağına oturup internette birilerine tehdit ve vari sözler sarf etmek bir Kemer Belediye Başkanına yakışmaz. Tabi sana da yapılıyorsa hoş değil.

 

Ay başında Almanya Numberg’de bulunmam nedeniyle, Kemer’de yaşanan gelişmelerden biraz uzak kaldım.

 

Özelikle Nuray Minta’nın İmar Müdürlük görevinden alınması bana göre ilginçti. Öncelikle Nuray Minta’yı aradım neler olduğunu solduğumda bana yanıtı ise aynen şöyle oldu; ‘Mustafa Abim öyle uygun görmüş ancak ben başkan yardımcısı görevimden istifa edip emeklimi isteyeceğim’

İyide ne oldu da bu görevden alınmanıza neden olan ayrıntıları Kemer kamuoyu ile paylaşsaydınız arkanızda o kadar çok soru bıraktınız ki

Bunca yıl Kemer Belediyesi’nin önemli bir müdürlüğü olan imar müdürlüğünü yürütürken bir anda görevden alındınız. Hakkınız da herhangi bir soruşturmamı var yoksa sayın başkanın işlerine taş mı koydunuz?

Daha geç değil inşallah bunları kamuoyu ile paylaşırsınız.

 

Gül’ün CHP’ye katılması ile CHP içinde kaynamalar hat safhada perşembe gecesi ve cuma günü yaşananları pazartesi yayınımızda yer vereceğim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X