Advert
ANTALYA
Giriş Tarihi : 31-01-2020 17:35

Ziraat Odası'ndan çiftçiye fidan satışı

Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik, odaya ait fidan satış noktasında çiftçiye ucuz ve sertifikalı fidan satışı yapmaya devam ettiklerini söyledi.

Ziraat Odası'ndan çiftçiye fidan satışı

Gazipaşa Atatürk Parkı yanında bulunan Ziraat Odası'na ait fidan satış noktasında, yeni gelen 28 çeşit meyve fidanı yer aldı. Zeytin ve narenciye türlerinin bulunduğu fidanlıkta angeleno erik, splendor erik, stanley erik, papaz erik, şekerpare kayısı, ninfa kayısı, burlet kiraz, 0900 kiraz, eşme ayva, nahşi armut, deveci armut, santamaria armut, etruşka armut, kestane, golden elma, yeşil elma, kırmızı elma, bodur elma, Aydın incir, royal G şeftali, elegant lady şeftali, erkenci şeftali, fındık, yediveren dut, maraşal dut, vişne ve çekirdeksiz üzüm fidanı satışları da başladı.
Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çelik, fidan satış merkezinde çiftçinin ihtiyacı olan her türlü fidanın bulunduğunu belirtti. Zeytin, narenciye ve meyve başta olmak üzere her türlü fidanın uygun fiyatlarla satışlarının başladığını ifade eden Başkan Çelik, "Gazipaşa ikliminde kolayca yetişebilecek fidanları çiftçiye en uygun fiyattan veriyoruz. Odamız tarafından getirilen tüm fidanlarımız sertifikalıdır. Odamıza ait fidanlığımıza her çeşit fidanlarımız geldi. Sertifikalı ve ucuz fidan almak isteyen çiftçilerimizi odamızın fidan satış merkezine bekliyoruz" dedi.

(DHA)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA