Advert
TURİZM
Giriş Tarihi : 09-10-2019 09:20

Yatçılar Kemer’e geliyor

Akdeniz’i dünya yelken turizmine açmak, buranın turistik ve doğal güzelliklerini keşfetmek amacıyla Denizlerdeyiz Amatör Denizciler Derneği’nce düzenlenen “DADDralli Akdeniz” etkinliği kapsamında Marmaris Orhaniye’den demir alan 43 yerli ve yabancı yat ile 80 yatçı yarın G-Marina Kemer’e geliyor. G-Marina Kemer Genel Müdürü Levent Tokaç, bu tür etkinliklere destek olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, denizciliğin gelişmesi açısından önem taşıyan bu etkinlik, hem bölge turizmine hem de G-Marina Kemer’in tanıtımına katkı sağlayacağını söyledi.

Yatçılar Kemer’e geliyor

Maksut TEMİZEL

Denizlerdeyiz Amatör Denizcilik Derneği (DADD) tarafından, Akdeniz’i dünya yelken turizmine açmak, buranın turistik ve doğal güzelliklerini keşfetmek ile denizciliğin özendirilmesi amacıyla düzenledikleri “DADDralli Akdeniz” etkinliği kapsamında 43 yerli ve yabancı yat G-Marina Kemer’e geliyor. Kemer’de 2 gün kalacak 80 yatçı, bölgede çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek tarihi yerleri gezecek.

G-Marina Kemer Genel Müdürü Levent Tokaç, denizciliğin gelişmesi açısından önem taşıyan bu organizasyon, hem bölge turizmine hem de G-Marina Kemer’in tanıtımına katkı sağlayacağını söyledi. Tokaç, “İlçemizin ve marinamızın tanıtımı için önem arz eden bu organizasyon rotasında bulunmaktan mutluluk duyduk. Sonuçta marinamıza ve ilçemize ilk defa yatları ile gelecek misafirler olacak. Bu da ilçemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Amacımız ilçemizi ve marinamızı en iyi şekilde temsil ederek misafir yat sahiplerine marinamızın kalitesini, marina hizmetleri, teknik hizmetleri marinamıza yakın çevredeki doğa ve tarihi zenginliklerin yanında, ilçemizin yaşam kolaylıklarının tanıtımı ile burada konaklamalarını sağlamaktır. 80 yatçının Kemer’de olması, ileriki yıllarda da tatil için Kemer’i seçmeleri anlamına gelebilir. Bu nedenle G-Marina Kemer olarak çalışma arkadaşlarımızla beraber memnuniyeti sağlamak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Amacımızın denizciliği geliştimek ve sevdirmek” dedi.

Marmaris Orhaniye’den demir alan ve aralarında İngiliz ve Fransız ekibin de bulunduğu yatçılar, 24 limana uğrayarak Akdeniz sularındaki 45 günlük serüvenin bin 32 mil yolculuk yaparak Fethiye’de tamamlayacak.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA