Advert
TURİZM
Giriş Tarihi : 01-11-2019 09:36

Turizm Fakültesi mezunlarını ağırladı

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi'nden geçmiş dönemlerde mezun olarak sektörde çalışan öğrenciler, yıllar sonra fakültelerine gelerek bilgi ve birikimlerini şu an öğrenim gören öğrencilere aktardı.

Turizm Fakültesi mezunlarını ağırladı

'Turizmde İstihdam Olanakları ve Zorluklar' adlı açık oturumda öğrencilerin soruları yanıtlayan mezunlar, sektörde edindikleri tecrübeleri öğrencilerle paylaştı. Etkinlikte konuşan Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Beykan Çizel, Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi'nin verdiği eğitimin kalitesini vurgulayarak, "Mezun öğrencilerimiz sektörün içerisine girince bunu daha iyi anlıyor. Türkiye'deki turizm fakülteleri içerisinde en iyisiyiz. Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen ISO 9001 belgesi ve Dünya Turizm Örgütü'nden almış olduğumuz uluslararası akreditasyonlarımız bunun en büyük kanıtı" ifadelerini kullandı.

Açık oturumun ardından Turizm Fakültesi'nde ziyarete açılan 'Turizmde 150 Yıl Sergisi'ni de gezen mezun öğrenciler, kendilerini fakülteleri ve eski arkadaşlarıyla buluşturan etkinliği, müzik eşliğinde barbekü ve aşure ikramıyla tamamladı.

(DHA)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA