Advert
ANTALYA
Giriş Tarihi : 11-02-2020 09:05

Podyumda hata lüksü yok

EMY Organizasyon & Ajans kurucusu Eda Meltem Yılmaz, defile ve tanıtım günleri öncesinde sıkı çalıştıklarını belirterek, "Podyumda hata şansımız yok" dedi.

Podyumda hata lüksü yok

EMY Organizasyon & Ajans, yurt içi ve yurt dışı defileleriyle dikkat çekiyor. Merkezi Antalya'da olan aynı zamanda Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da Avrupa şubesi bulunan ajansın defile kadrosunu ise Antalyalı ve İstanbul'da yaşayan mankenler oluşturuyor. Aralarında Best Model kraliçelerinin bulunduğu defile kadrosu, abiye, spor, gündelik yaşam kreasyonlarının yanı sıra, plaj modası ve mayo, bikini tanıtımlarında da bir arada oluyor.

Defile ekibini özenle seçtiğini belirten ajans kurucusu Eda Meltem Yılmaz, manken kadrosunun defilelerin yanı sıra moda günlerinde de podyuma renk kattığını anlattı. Denizli Fashion Week, Antalya Moda Haftası'nın yanı sıra defilelerde podyuma çıkacak ana kadroyu oluşturan mankenlerle yakından ilgilendiğini söyleyen Yılmaz, "Ekip ruhuyla hareket ediyoruz. Podyumda hata şansımız yok. O nedenle herkes görevini en iyi şekilde yapmalı" dedi. (DHA)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA