Advert
KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 28-01-2020 09:37

Öğrenciler tatilin keyfini AŞT ile yaşıyor

Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatroları sömestr tatilinde çocukları tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor. AŞT’ninyeni çocuk oyunu 'Kırmızı Başlıklı Kurt'Muratpaşa ve Konyaaltı’nda sahnelendi.

Öğrenciler tatilin keyfini AŞT ile yaşıyor

Başkanı Muhittin Böcek'in öğrencilere tatil hediyesi olan Antalya Şehir Tiyatroları'nın (AŞT) yeni çocuk oyunu 'Kırmızı Başlıklı Kurt', öğrenciler için ücretsiz sahnelenmeye devam ediyor. Öğrenciler yarıyıl tatilinde tiyatro keyfi yaşıyor. AŞT’nin oyunu Kepez’den sonra Muratpaşa ve Konyaaltı ilçelerinde öğrencilerle buluştu.

YOĞUN İLGİ

Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde ve Konyaaltı Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyuna çocuklar büyük ilgi gösterdi.Salonun tamamını dolduran çocuklar aileleriyle birlikte bol kahkahalı oyunda keyifli dakikalar geçirdi.

HEM EĞLENDİREN HEM ÖĞRETEN OYUN

AŞT'nin genç kadrosunun sahnelediği oyun çocuklara doğa sevgisi, kardeşlik ve dayanışmayı öğretiyor. 'Kırmızı Başlıklı Kurt' yarıyıl tatili boyunca öğrenciler için ücretsiz sahnelenmeye devam edecek. Kırmızı Başlıklı Kurt, 27-29 Ocak tarihlerinde saat 14.00'te Yenimahalle Kültür Merkezi'nde çocuklarla buluşacak. (Haber Merkezi)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA