Advert
ANTALYA
Giriş Tarihi : 31-01-2020 09:21

Kumlucalı gönüllüden depremzedelere yardım

Kumluca ilçesinde oturan sosyal yardımlaşma gönüllüsü Sebile Şavkar, hayırseverlerin desteğiyle topladığı yardımları depremzedeler için gönderdi.

Kumlucalı gönüllüden depremzedelere yardım

Kumluca'da sosyal yardımlaşma gönüllüsü Sebile Şavkar, hayırsever vatandaşlardan temin ettiği ayakkabı, elbise, su, battaniye ve oyuncak, gıda ve günlük kullanım eşyalarından oluşan malzemeleri 2 minibüs halinde Elazığ'a gönderdi.
Sebile Şavkar, "Hayırsever vatandaşlarımızdan temin ettiğimiz yardım malzemelerimiz yola çıkıyor. Yardım araçlarımızda ayakkabı, elbise, su, battaniye, oyuncak, gıda ve günlük kullanım eşyalarından oluşan malzemeler var. Yardım göndermeyi düşündüğümüzde aracımızı doldurabilir miyim demiştim. Şimdi gördüm ki ikinci aracı bile doldurduk. Beni en çok duygulandıran 2 küçük çocuğumuzun gece yarısı kendi oyuncaklarını getirip kardeşlerimiz orada oynasın, biz büyüdük artık demeleri oldu. Bu davranıştan sonra daha kendisi küçük fikirleri çocuklarımız dünyayı yönetmeliler dedim. Yardım malzemelerini bizzat kendim deprem bölgesine giderek dağıtacağım" dedi.

(DHA)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA