Advert
KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 24-01-2020 09:15

Genç yetenekler kemanla büyüledi

Antalya'nın tarihi semti Kaleiçi'nde başlatılan 'Konak Konserleri'ne ilgi her geçen gün artarken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında genç yetenekler de sahne almaya başladı.

Genç yetenekler kemanla büyüledi

Kaleiçi semtindeki tarihi dokusunu kaybetmemiş Kauçuk Otel'in 'RE 22 Kültür Sanat Evi'nde opera ve senfoni sanatçılarından sonra 'Genç Yeteneklere Destek Konseri-1' adı altında başlatılan konserlerin ilkinde Sait Karabulut'un piyanosu eşliğinde 13 yaşındaki Elif Eroğlu ile 15 yaşındaki Irmak Or solist sanatçılar olarak kemanlarıyla sahne aldı.

İzleyenlere keyifli bir akşam yaşatan genç yetenekler, sahnedeki performansları ve kemanlarından yayılan namelerle büyüledi, sahneden alkış yağmuru altında ayrıldı.

'Konak Konserleri' projesiyle Antalya'nın kültür-sanat yaşamına ayrı bir renk katan otelin işletmecisi Rengin Ekmekçioğlu, 'Genç Yetenekler Destek Konserleri' projesini sanat danışmanı ve keman sanatçısı Can Özhan'ın gerçekleştirdiğini, konserler dizisinin aralıksız devam edeceğini söyledi. Ekmekçioğlu, uluslararası sanatçı olma yolunda ilerleyen genç sanatçılara çiçekle teşekkür etti. (DHA)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA