Advert
ANTALYA
Giriş Tarihi : 20-01-2020 09:18

CHP İl Başkan adayı Bayar, delegelerle buluştu

CHP İl Başkanlığı'na aday olan Nusret Bayar, delegelerle bir araya gelerek neden aday olduğunu açıkladı.

CHP İl Başkan adayı Bayar, delegelerle buluştu

CHP Antalya İl Başkanı adayı Nusret Bayar, merkez ilçe başkanları ve merkez ilçe il delegelerinin davetli olduğu bir kahvaltı organizasyonu düzenledi. Organizasyona CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, CHP Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, CHP Aksu İlçe Başkanı Kenan Yıldız, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci'nin yanı sıra çok sayıda parti yöneticisi, meclis üyesi, sivil toplum kuruluşu başkanı ve delege katıldı. Bayar, son birkaç gün içerisinde Konyaaltı, Kepez ve Muratpaşa'dan 245 imza alarak, güçlü bir şekilde başkanlığa yürüdüğünü kaydetti.

Antalya il başkanının kayıtsız şartsız örgütlü mücadeleye inanan, adliyede sabahlayıp seçimi söke söke alan, dağa taşa altı oku yazan Cumhuriyet Halk Partisi'nin evlatları kadar cesur olması gerektiğini kaydeden Bayar, şöyle konuştu:

"Devrim yapmış, Türkiye tarihinin ekseni olmuş bir partinin il başkanı, gündemi yaratan olmalıdır. Cumhuriyet Halk Partisi'nin Antalya'daki sesi ve gücü olmalıdır. İşte ben, tüm bunlar için adayım. Örgütümün hukukuna sahip çıkmak için, durumu idare etmek için değil, birlikte yönetmek için, partimizin en yüce görevlerinden biri olan Antalya İl Başkanlığı'na adayım."

(DHA)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA