Advert
ANTALYA
Giriş Tarihi : 26-01-2020 15:55

Bimekan’daki evsizlere kuaför hizmeti verildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi sokaklarda yaşamak zorunda kalan evsizleri dondurucu soğuklarda Bimekan’da sıcak bir yuva ortamında ağırlamaya devam ediyor. 110 vatandaşın kaldığı Bimekan’da evsizlere kuaför hizmeti de veriliyor.

Bimekan’daki evsizlere  kuaför hizmeti verildi

Büyükşehir Belediyesi, dondurucu soğukların etkili olduğu Antalya’da sokakta yaşamlarını sürdüren evsiz vatandaşlara kucak açtı. Kaderine terk edilmeyen evsizler, kış mevsimi boyunca Bimekan’da misafir ediliyor. 110 evsiz vatandaşın faydalandığı Bimekan’da sıcak bir yuva ortamı sunuluyor. Vatandaşların beslenme, barınma, temel sağlık, ilaç, bakım, hijyen ve giyim gibi temel ihtiyaçları karşılanıyor.

KUAFÖR HİZMETİ

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Mobil Kuaför ekibi de düzenli olarak Bimekan’ı ziyaret ederek vatandaşların saç kesimini yapıyor. Evsiz vatandaşları istedikleri gibi tıraş eden kuaför ekibi sakal kesimi de gerçekleştiriyor. Bimekan’da aldıkları hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren evsiz vatandaşlar, kış mevsiminde kendilerine kucak açan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. (Haber Merkezi)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA