Advert
ANTALYA
Giriş Tarihi : 31-01-2020 17:31

Best Model güzelleri A kadroda

Merkezi Antalya'da bulunan Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da Avrupa şubesini hayata geçiren Emy Organizasyon & Ajans, Best Model kraliçeleriyle çalışmaya başladı.

Best Model güzelleri A kadroda

Antalya başta olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir gibi farklı şehirlerde düzenlenen moda haftalarını organize eden ajans kurucusu Eda Meltem Yılmaz, podyum kadrosuna Best Model'de taç takan tescilli mankenleri dahil etti.

Best Model of the World 2019 güzeli Derya Ekşioğlu, Best Model Turkey güzelleri Tutku Aygan, Türkan Geyik ve Hande Taşkın'ın yanı sıra Best Model of Africa kraliçesi Leena Shindondola, Yılmaz'ın A kadrosunda yerini aldı. İstanbul'da yaşayan Best Modeller, düzenlenen defilelerde podyuma çıkarak ürünleri tanıtıyor. Profesyonel manken liginin popüler modelleri olmalarından dolayı magazin gündeminde de adları sıkça görülen güzeller, Emy Ajans'a güç katıyor.

Antalya'yı temsil eden bir organizasyon ajansı olarak yurt içi ve yurt içi organizasyonlarında en iyiyi yapmak için çalıştığını anlatan Eda Meltem Yılmaz, "Best Model denilince akla mankenlik mesleğinin en iyilerinin seçildiği yarışma diyebiliriz. Gelecekte podyumlarda bu modeller görülecek. Şimdiden isimlerini podyum ligine altın harflerle yazdırıyorlar" dedi.

(DHA)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA