Advert
YAŞAM
Giriş Tarihi : 04-02-2020 09:26

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere yarıyıl hediyesi

Kemer Belediyesi tarafından ilçede mezun olacak öğrencilerin yarıyıl tatilinde iyi vakit geçirmeleri ve motive olmaları amacıyla Olympos Teleferik ile Antalya Aquarium’a gezi düzenledi.

Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere yarıyıl hediyesi

Şüheda PARTAL

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, karne hediyesi olarak mezun olacak öğrencilere verdiği sözü yerine getirdi. Beldibi, Tekirova, Arslanbucak, Göynük, Çamyuva ve Kemer’den mezun olacak olan öğrencilerin katılım sağladığı gezide ulaşım Kemer Belediyesi tarafından sağlandı. Olympos Teleferik gezisine katılım sağlayan öğrenciler, gönüllerince eğlenerek, derslerin yoğunluğunun stresini üzerlerinden attı. Aralarında ilk defa Tahtalı Dağı’na çıkanlarında bulunduğu öğrenciler, tatili en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştı. Zirvede karın tadını çıkaran öğrenciler, gönüllerince eğlenerek, Başkan Topaloğlu’na teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Mezun olacak öğrencilerin bir diğer sömestr hediyesi de Antalya’daki Akvaryum oldu. Düzenlenen geziye katılan öğrenciler gönüllerince bir gün geçirme fırsatı yakaladı. Başkan Topaloğlu’na teşekkür eden öğrenciler ve veliler, 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumunun sergilendiği Antalya Akvaryum’da, pek çok değişik deniz canlısını inceleme ve yakından görme fırsatı elde etti.

Kendisi de eğitimci olan Başkan Topaloğlu, sosyal belediyecilik konusunda hızlandırılmış çalışmalar yapıldığını ve bu çalışmaların temelinde geleceğin parlayan yıldızları olan çocuklarımıza hizmetin öncelikli olduğunu belirtti. Topaloğlu, ”Bizler bu yola ‘Eğitim varsa gelecek var’ anlayışı ile çıktık ve bu doğrultuda ilerlemeyi hedefliyoruz, değerli öğrencilerimize yarıyıl tatili sonrasında ikinci dönem derslerinde başarılar ve zihin açıklığı diliyorum” şeklinde konuştu.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
kemergozcu
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA