Advert
ANTALYA
Giriş Tarihi : 29-05-2019 11:38

Üniversiteli Seda'dan eski okuluna kitap desteği

Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi birinci sınıf öğrencisi Seda Kaynar, mezun olduğu Antalya'nın Finike ilçesindeki meslek okuluna akademisyenlerin desteğiyle kitap, dergi ve ders araç ve gereç yardımında bulundu.

Üniversiteli Seda'dan eski okuluna kitap desteği

Finike Canan Yavuz Gürkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden geçen yıl mezun olarak Tirebolu İletişim Fakültesi'ne giren Seda Kaynar, sosyal sorumluluk projesi kapsamında mezun olduğu okuldaki öğrencilere kitap ile ders araç ve gereçleri gönderdi. Seda Kaynar, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Murat Güreşçi'nin desteğiyle başlattığı kampanya kapsamında kısa süre çok sayıda kitap, dergi ve yardımcı kaynak topladı. Fakülte öğrencilerinin yoğun destek verdiği kampanya sonunda toplanan kitap ve diğer malzemeler paketlenerek okula gönderildi.

Okul yönetimi de eski öğrencilerinin gönderdiği kaynak kitapları Halkla İlişkiler Bölümü öğrencilerine teslim etti. Seda Kaynar, bu tür sosyal sorumluluk çalışmalarının daha fazla yapılması, bilginin ve kaynakların paylaşılması gerektiğini söyledi. Kaynar, kampanyaya destek olan akademisyenlere ve arkadaşlarına teşekkür etti.

(DHA)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA