bursa escort Başkan Topaloğlu’ndan ziyaretler
Reklamı Geç
Advert
Advert

Başkan Topaloğlu’ndan ziyaretler

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici, DSİ 13. Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun ve Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza’yi ziyaret etti.

Başkan Topaloğlu’ndan ziyaretler
Başkan Topaloğlu’ndan ziyaretler Kemer Gözcü
Bu içerik 741 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu Antalya’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek Kemer’de yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Topaloğlu ilk olarak AESOB Başkanı Adlıhan Dere’yi makamında ziyaret ederek esnafların sorunlarını ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ardından DSİ 13. Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun’u ziyaret eden Başkan Topaloğlu, Ayışığı Koyundaki balıkçı barınağının bulunduğu Kurudere’deki ıslahı çalışmaları projelerini inceledi. Sulama Birliği’nin Kemer Belediyesi’ne devri için de görüşmeler yapan Başkan Topaloğlu, Hayrullah Coşkun’a verecekleri desteklerden dolayı teşekkür etti. 

Antalya Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici’yi de ziyaret eden Başkan Topaloğlu, Kemer'de yapılması planlanan üniversite için yer tahsisi konusunda görüş alışverişinde bulundu. Topaloğlu, daha sonra Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza’yı ziyaret etti. Ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getiren Başkonsolos Rogoza, 9 Mayıs’ta Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ‘Ölümsüz Alay Geçidi’ programına verilen desteklerden dolayı Başkan Topaloğlu’na teşekkür mektubu takdim etti. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X