bursa escort 'Değişen Kimlikler' sergisi
Reklamı Geç
Advert
Advert

'Değişen Kimlikler' sergisi

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Fotoğraf Bölümü son sınıf öğrencisi Özge Emir'in opera-bale sanatçılarının portrelerinden oluşan 'Değişen Kimlikler' isimli mezuniyet projesi sergisi yoğun ilgi gördü.

'Değişen Kimlikler' sergisi
'Değişen Kimlikler' sergisi Kemer Gözcü
Bu içerik 396 kez okundu.
Advert

Özge Emir'in fotoğraf sergisinin açılışını GSF Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Nafia Hanyaloğlu yaptı. 'Değişen Kimlikler' adlı sergideki fotoğraf çalışmalarını hayranlıkla inceleyen Dr. Hanyaloğlu, öğrencisi Özge Emir'e tam not verdi. Dr. Hanyalıoğlu, "Emir, çok heyecanlı, çok başarılı bir öğrencimiz. Ortaya çıkardığı eserlerin her biri övgüye değer çalışmalar. Mezuniyet sonrası da başarılarının devamını diliyorum. Yolu açık olsun" dedi.
Özge Emir, Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçılarının doğal hallerinin yanı sıra oyun ruhuna uygun, makyaj ve kostüm tercihleri ile farklılaşan hallerini fotoğrafladı. Emir, bu çalışmasına 'Değişen Kimlikler Projesi' adını verdi. Emir, "Proje fikrinin ortaya çıkmasından sonra beş ay boyunca; Antalya Devlet Opera ve Balesi'nce sahnelenen 'Çardaş Prensesi', 'Fındıkkıran', 'İstanbulname', 'Aida', 'Carmen', 'Afife', 'Şehrazat', 'Sihirli Dünya' ve 'Madam Butterfly' olmak üzere 9 temsilde sahne alan 60 sanatçının portrelerini çektim" diye konuştu.
Opera-bale sanatçılarının, GSF Fotoğraf Bölümü akademisyenleri ile öğrencilerinin de ilgisini gören sergide 70x100 cm ebatlarında 16 portre ve 20 kulis fotoğrafı yer alıyor.

(DHA) 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X