bursa escort Panasonic’ten Antalya’da bölge eğitim toplantısı
Reklamı Geç
Advert
Advert

Panasonic’ten Antalya’da bölge eğitim toplantısı

Panasonic Life Solutions Türkiye, aralarında ticaret ve sanayi odası üyeleri, müteahhit ve mimarların bulunduğu yaklaşık 200 kişinin katılımıyla Antalya’da eğitim toplantısı düzenledi.

Panasonic’ten Antalya’da bölge eğitim toplantısı
Panasonic’ten Antalya’da bölge eğitim toplantısı Kemer Gözcü
Bu içerik 229 kez okundu.
Advert

Şüheda DAYANTÜRK

Panasonic Life Solutions Türkiye, anahtar- priz, şalt, sigorta kutuları ve aydınlatma ürünleri ile ilgili olarak, iş ortaklarını bilgilendirmek üzere Antalya’da bölge eğitim toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya aralarında elektrik odası, ticaret ve sanayi odası üyelerinin, bayi, toptancı, elektrikçi, müteahhit ve mimarların bulunduğu yaklaşık 200 kişi katıldı.

Yeni ürünlere yönelik teknik sunumun yapıldığı toplantı Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Bora Kankaya’nın konuşması ile başladı. Kankaya, kuruluşun bundan sonraki dönemde insan odaklı çözümlerle daha iyi ve konforlu bir yaşam sunmaya odaklanacağını anlattı. Program, Kurumsal Marka Yönetimi Genel Müdürü Aysel Özaltınok’un “kurumsal tanıtım sunumu” ile devam etti. Sonrasında sıra ile anahtar-priz, şalt, sigorta kutuları ve LED aydınlatma ürünlerine dair teknik bilgiler içeren ürün sunumları gerçekleşti. Birer saatlik iki bölüm olarak düzenlenen organizasyon sonunda 3 kişiye 400’er TL’lik hediye çeki için çekiliş yapıldı. Organizasyon gala yemeğinin ardından sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X