bursa escort Endonezyalı doktorlar destek istedi
Reklamı Geç
Advert
Advert

Endonezyalı doktorlar destek istedi

Endonezya'dan bir grup doktor ve hemşire, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Prof. Dr. Ömer Özkan'ı ziyaret etti.

Endonezyalı doktorlar destek istedi
Endonezyalı doktorlar destek istedi Kemer Gözcü
Bu içerik 312 kez okundu.
Advert

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Endonezyalı 7 kişilik ekip, Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Ömer Özkan'dan, hastalara sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı. Rahim nakli ve ekstremite nakli işleyişinden çok etkilediklerini ifade eden doktorlar, programı Endonezya'da kurmak istediklerini ifade etti.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ'Nİ DÜNYA TANIYOR

Endonezya'nın başkenti Jakarta Cipto Mangunkusumo Hastanesi'nden gelen Prof. Dr. Andri Jono, Andi Darma Putra, Tricia Dewi Anggraeni, Gatot Purwoto Hadisuroso, Kartiwa Hadi Nuryanto, Kanadi Sumapradja, hemşire Anih Anih, Akdeniz Üniversitesi'nin tüm dünya tarafından tanınırlığı olan bir sağlık merkezi olduğunu belirtti. Heyet, rahim ve ekstremite nakli ile ilgili işbirliği yapmak istediklerini ifade etti.

YARDIM İSTEDİLER

Prof. Dr. Özlenen Özkan, yaptığı açıklamada, "Konuklarımız plastik cerrahi alanında bizden yardım istedi. Hem ameliyatlar hem de prosedür için yardım talep ettiler. İşbirliğimizin uzun süreli olmasını dilediler" dedi. Endonezyalı sağlık heyeti üç gün süren ziyaretleri sırasında Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Prof. Dr. Ömer Özkan'a, Jakarta'dan getirdikleri yerel giysileri hediye etti.

(DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X