bursa escort Fotoğrafın dilini anlattı
Reklamı Geç
Advert
Advert

Fotoğrafın dilini anlattı

Fotoğraf sanatçısı Yılmaz Çamkesen, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) İletişim Fakültesi'nde fotoğrafçılık konulu konferans verdi.

Fotoğrafın dilini anlattı
Fotoğrafın dilini anlattı Kemer Gözcü
Bu içerik 153 kez okundu.
Advert

AÜ İletişim Fakültesi'nin davetlisi olarak katıldığı konferansta gazetecilik bölümü öğrencileri ile bir araya gelen fotoğraf sanatçısı Yılmaz Çamkesen, fotoğrafçılık konusunda öğrencilere sunum yaptı. Profesyonel olarak sürdürdüğü fotoğrafçılık mesleğindeki portre, çevre ve hareketli fotoğraflar üzerine açıklamalarda bulunan Çamkesen, “İletişimin her alanında fotoğraf hiçbir zaman güncelliğini kaybetmeyecek unsurdur. Gazetecilik mesleğinde ise fotoğraf haber kadar önemli ve değerlidir. Öyle ki birçok haber çekilen fotoğrafın altına yazılanlar ile vücut bulmaktadır" diye konuştu.

İletişim Fakültesi'nin farklı bölümlerinde eğitim öğretim gören öğrencilerin de katıldığı konferansta öğrenciler fotoğrafla ilgili birçok konu hakkında işin uzmanından merak ettikleri tüm detayların cevabını almanın mutluluğunu yaşadı. Öte yandan Çamkesen, öğrencilere yeni dönemde stüdyo fotoğraf çekimi ve ışık çalışmaları hakkında eğitim vereceğini bunun için de yeniden konferansa geleceğini ifade etti. (DHA)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X